Home ludzie Matka musi pochować swojego syna. Kilka lat później ma przeczucie, które wywraca jej życie do góry nogami.

Matka musi pochować swojego syna. Kilka lat później ma przeczucie, które wywraca jej życie do góry nogami.

Historia Dave’a i Jane Daultonów ma istnie bajeczne zakończenie. Rozpoczęła się jednak od wielkiej tragedii.

W 1984 roku małżeństwo miało już piątkę dzieci. Byli dumnymi rodzicami i z radością wyczekują narodzin szóstego dziecka – Tommy’ego.

Niedługo później okazało się, że ich syn będzie cierpieć na zespół Downa. Małżeństwo zdecydowało się jednak na urodzenie dziecka.

synek1

Źródło: youtube.com

Krótko po tym jak Dave i Jane pogodzili się z chorobą nienarodzonego dziecka, uderzyła w nich tragedia. Ich czteroletni syn będzie musiał przejść operację. Na skutek reakcji alergicznej, którą wywołało znieczulenie, chłopiec zapadł w śpiączkę. Trzy dni później zmarł. Dla całej rodziny był to niemały wstrząs.

synek2

Źródło: youtube.com

Kilka lat później rodzina w końcu otrząsnęła się po szoku wywołanym śmiercią syna. Pozostała piątka dzieci jest zdrowa i szczęśliwa. W 1990 roku Jane ma bardzo dziwne sny. Patrzy na dziecko z zespołem Downa i czuje, że chłopiec potrzebuje jej pomocy. Nie będąc w stanie pozbyć się dziwnego przeczucia, para dzwoni do agencji adopcyjnej.

Phone

Na miejscu dowiadują się, że akurat trwa kurs przygotowawczy dla rodziców adopcyjnych. Tego samego dnia Jane i Dave zjawiają się w ośrodku. Na miejscu poznają małego Bena. Chłopiec tak samo jak Tommy urodził się z zespołem Downa. Małżeństwo nie zniechęca się nawet, gdy słyszą iż chłopiec ma wrodzoną wadę serca.

synek3

Źródło: youtube.com

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Strona 1 z 212

Twoja reakcja?

Super
Super
747
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
72
Smutny
Smutny
37
Zły
Zły
32

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz