Home ludzie Narzeczony zostawił ją tuż przed ślubem. Postanowiła wyskoczyć przez okno, ale ktoś w ostatniej chwili zniweczył jej plan.

Narzeczony zostawił ją tuż przed ślubem. Postanowiła wyskoczyć przez okno, ale ktoś w ostatniej chwili zniweczył jej plan.

Większość kobiet pragnie, aby ślub stał się jednym z najwspanialszych dni w jej życiu. Niektórym z nich udaje się te marzenia spełnić, ale niestety nie wszystkim.

Do drugiej grupy należy kobieta z Changchun w Chinach. Została nagle porzucona przez swojego narzeczonego na kilka dni przed planowanym ślubem…Byli parą od ponad 4 lat, a ona nawet nie dowiedziała się, dlaczego to zrobił. Niedoszła panna młoda nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją i podjęła dramatyczną decyzję postanowiła popełnić samobójstwo. Za “najlepsze” dla siebie rozwiązanie uznała skok z okna…

Gdy kobieta już na nim siedziała i próbowała wyskoczyć, w ostatniej chwili przytrzymał ją  Guo Zhong Fan. Ona jednak prawie zdołała mu się wyrwać… Mimo to, jej wybawiciel nie poddał się!

Trzymał ją już wiszącą za oknem i próbował z całych sił wciągnąć z powrotem.

Kiedy on siłował się z niedoszłą ofiarą, pod budynkiem ratownicy zdążyli rozłożyć ogromny materac, mający zamortyzować jej ewentualny upadek. Kobieta jednak nie wypadła…

Popatrzcie sami na to dramatyczne zdarzenie :

Źródło: youtu.be

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz