Home ludzie Po wyjściu z basenu chłopiec zaczyna strasznie krzyczeć. Mama jest przerażona, kiedy zdejmuje mu kąpielówki.

Po wyjściu z basenu chłopiec zaczyna strasznie krzyczeć. Mama jest przerażona, kiedy zdejmuje mu kąpielówki.

Po wyjściu z basenu chłopiec zaczyna strasznie krzyczeć. Mama jest przerażona, kiedy zdejmuje mu kąpielówki.

Pięcioletni Jack Collins przebywał wraz z rodziną na wakacjach. Kiedy któregoś dnia wrócili z basenu, chłopiec nie mógł zdjąć kąpielówek więc jego mama postanowiła mu pomóc.

W momencie w którym próbowała to zrobić, 5-latek wydał z siebie przeraźliwy krzyk…Matka strasznie się przestraszyła gdyż jeszcze nigdy nie słyszała czegoś tak strasznego… Rozumiała, że to z bólu, ale nie miała pojęcia, co dokładnie się stało. “Żadna matka nie powinna słyszeć czegoś takiego”.

kap

Źródło: mirror.co.uk

Winne kąpielówki

Okazało się, że w czasie zabawy w basenie siatka z kąpielówek owinęła się wokół penisa Jacka. Wystraszona mama pobiegła szybko do recepcji po parę nożyczek. Obsługa hotelu zaproponowała jej, odwiezienie syna do szpitala, nie zastanawiała się więc ani przez chwilę. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że siatka w kąpielówkach okręciła się zbyt mocno, aby móc  łatwo ją usunąć. Dlatego chłopiec dostał zastrzyk znieczulający i dopiero wówczas lekarze przystąpili do udzielania pomocy.

kap1

Źródło: mirror.co.uk

Po zabiegu chłopiec pozostał w szpitalu na kilkugodzinnej obserwacji, aby mieć pewność, że jego drogi moczowe nie zostały uszkodzone.

Niestety nie on jeden…

Okazuje się, że Jack nie był pierwszą osobą, która miała tak przykre doświadczenie z kąpielówkami tego rodzaju. Kilka tygodni wcześniej do tego samego szpitala trafił chłopiec, któremu stało się dokładnie to samo, co jemu.

kap2

Źródło: mirror.co.uk

Pani Collins postanowiła przestrzec wszystkich rodziców.

Mama, której synek doświadczył czegoś tak strasznego, namawia teraz innych rodziców, aby usuwali tę siatkę z kąpielówek, żeby zapobiec tego typu sytuacjom. Firma, która wyprodukowała szorty Jacka oficjalnie przeprosiła za incydent i zobowiązała się do zbadania sprawy.

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
32
Wow
Wow
52
Smutny
Smutny
225
Zły
Zły
181

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz