Home jedzenie Zawsze trzymaj w swoim domu butelkę Coca Coli – ten trik może uratować Ci życie!

Zawsze trzymaj w swoim domu butelkę Coca Coli – ten trik może uratować Ci życie!

Zawsze trzymaj w swoim domu butelkę Coca Coli – ten trik może uratować Ci życie!

Kiedy w 1886 roku farmaceuta z Atlanty J.S. Pemberton, opracował niezwykle orzeźwiający napój gazowany, firma Coca-Cola stała się nagle jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Dziś ten napój spotkamy dosłownie w każdym zakątku świata!

Popularność, doprowadziła także do wielu mitów na jego temat na przestrzeni lat. Niektóre z nich były błędne, ale przynajmniej kilka z nich jest prawdziwych…na przykład ten, która mówi, że Cola może być używana przy gaszeniu pożarów i ratowaniu życia.

trik-coca-cola2x

Źródło: flickr.com

Może to brzmieć trochę dziwnie, ale zanim wejdziemy w to dalej, pamiętajmy, że najlepszym rozwiązaniem do walki z ogniem jest gaśnica. Życie pokazuje jednak, że wypadki zdarzają się często, a najczęściej wtedy gdy jesteśmy na nie nieprzygotowani. Wyobraź sobie, że jesteś gdzieś, gdzie nie ma gaśnicy a nawet wody, aby ugasić ogień. Czy myślałeś o tym, co byś zrobił w takiej sytuacji?

Trzeba zawsze mieć Plan B – a całkiem dobry plan B to – Coca-Cola!

Weź butelkę Coli i odkręć korek. Następnie przykryj otwór kciukiem, potrząśnij butelką i skieruj ją ku ogniu.

trik-coca-cola3x

Źródło: flickr.com 

Pewnie pomyślałeś, że to wierutne bzdury. Ale to naprawdę działa, zobacz tylko jak ten strażak na poniższym filmiku demonstruje tę metodę.

Pamiętaj, zawsze warto mieć kilka butelek Coca-Coli w domu, nawet jeśli jej nie pijesz –nie zapomnij tylko, że pierwszą linią obrony jest gaśnica. Podziel się tym szalonym pomysłem z przyjaciółmi!

Źródło: youtu.be

Twoja reakcja?

Super
Super
94
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
49
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz