Home ludzie 40-letnia panna młoda zostawiła wolne miejsce dla zmarłego syna. Kiedy zobaczyła, kto przybył na ślub, nie mogła przestać płakać.

40-letnia panna młoda zostawiła wolne miejsce dla zmarłego syna. Kiedy zobaczyła, kto przybył na ślub, nie mogła przestać płakać.

Dzień ślubu powinien składać się głównie z miłości i radości. Jednak dla Becky Turner wiązał się on także z niedawną śmiercią syna.

Pomimo tego, kobieta chciała, aby wszystko przebiegało jak najlepiej. Wtedy na uroczystości zjawił się niespodziewany gość, na którego widok kobieta zalała się łzami. W październiku 2015 roku życie Becky odwróciło się o 180 stopni.

Jej 19-letni syn zginął w efekcie przypadkowego postrzału. Jego narządy wewnętrzne zostały wykorzystane, aby dać życie innym ludziom. Te przeszczepy uratowały pięć innych osób!

panna1

Po tym, jak minął smutek i żałoba, Becky i jej partner Kelly postanowili wziąć ślub na Alasce. W trakcie uroczystości, dosłownie chwilę przed tym, jak mieli zostać ogłoszeni mężem i żoną, ślub został zatrzymany.

Przez kilka miesięcy Kelly ukrywał niespodziankę, którą w tajemnicy przygotował dla swojej ukochanej. Doprowadził ją i wszystkich gości do łez.

panna2

Znalazł 21-letniego Jacoba Kilby. Becky nigdy go nie poznała, ale w pewien sposób była z nim związana. Po śmierci jej syna, Jacob otrzymał jego serce. Dzięki niemu żyje, a teraz stanął twarzą w twarz z matką Tristona, która nie mogła uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

panna3

Aby przybyć na wesele, Jacob przejechał ponad 800 kilometrów. Kiedy stanął przed Becky, podał jej stetoskop, aby mogła przyłożyć go do jego klatki piersiowej. Kobieta po raz pierwszy od tragicznego wypadku mogła usłyszeć bicie serca jej ukochanego syna.

panna4

„To najwspanialszy prezent… najpiękniejsza niespodzianka w moim życiu! Każdy zostawia po sobie jakąś spuściznę, a ja jestem dumna, że dziedzictwem mojego syna jest umożliwienie dalszego życia innemu człowiekowi” – napisała Becky na Facebooku.

Post Becky na Facebooku zyskał ponad 100 tysięcy polubień, a wiele osób wysłało jej pozdrowienia.

„Dziękuję Ci, że dałaś życie innym ludziom i ich rodzinom. Jestem mamą małego chłopca, który otrzymał przeszczep serca. Jest mi bardzo przykro, że straciłaś ukochanego syna. To cudowne, że zdecydowałaś się dać życie i nadzieję innym, w chwili gdy świat Ci się zawalił. Dziękuje Ci bardzo.” – brzmiał jeden z komentarzy pod wpisem Becky.

panna5

W trakcie wesela wszystkie miejsca były zajęte przez gości. Jedno jednak było zarezerwowane dla Tristona. Napisano na nim specjalną wiadomość, której nikt nigdy nie zapomni:

„Podczas Twojego wesela jestem w niebie. Więc co zrobię? Zejdę na ziemię, aby spędzić je z Tobą, więc oszczędź mi jedno puste krzesło. Nie zobaczysz mnie, ale ja tam będę.”

panna6

Jest to najpiękniejsza historia jaką słyszeliśmy od dawna. Mąż podarował Becky piękny prezent. Triston z pewnością siedział obok i uśmiechał się z innego świata.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
1208
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
90
Smutny
Smutny
295
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz