Home ludzie Zakochała się w swoim 20-letnim synu, a później zostali parą. Jeszcze gorsze jest to, co zrobiła później!
19.52K

Zakochała się w swoim 20-letnim synu, a później zostali parą. Jeszcze gorsze jest to, co zrobiła później!

Historia ta brzmi niewiarygodnie. Monica Mares z Clovis w Nowym Meksyku zszokowała cały świat swoim wyznaniem. Jedno jest pewne – to nie powinno mieć miejsca.

Kobieta została matką stosunkowo wcześnie, bo w wieku 16 lat. Wydarzenie to przerosło ją, więc oddała małego Caleba do adopcji. Przez kolejne lata, z kilkoma różnym mężczyznami została matką kolejnej ósemki dzieci. O swoim pierwszym dziecku zdążyła już zapomnieć.

syn1

18-letni Caleb marzył o tym, aby odszukać i poznać swoją biologiczną matkę. Udał się do ośrodka adopcyjnego, gdzie się wychowywał. Tam zdobył dane matki. Postanowił do niej zadzwonić.

– „Kiedy do mnie zadzwonił, od razu zakochałam się w jego głosie” – wyznaje Monica.

syn2

Niedługo potem spotkali się, a kobieta była pewna swoich uczuć. Zakochała się w swoim synu, a on poczuł to samo.

syn3

Takie zachowanie wyjaśnia psychologia. Normalnie, ludzie odczuwają wrodzoną niechęć seksualną do swoich bliskich, z którymi spędzili pierwsze lata życia.

Zupełnie inaczej może to wyglądać w przypadku, gdy dziecko wychowywało się z dala od matki. Wtedy może ona poczuć do niego pociąg seksualny, a nawet chcieć z nim współżyć.

syn4

– „Aby być z Calebem jestem w stanie oddać wszystkie moje dzieci”

Wyznanie kobiety jest prawdziwie szokujące. Do tego stopnia zakochała się w swoim synu, że za nic miała ostrzeżenia prokuratora i była w stanie poświęcić dla tego uczucia inne swoje dzieci. Gdy sąsiedzi zaczęli podejrzewać co się dzieje, zgłosili kazirodczą parę, a sprawa trafiła na policję.

syn5

Para zamieszkała w przyczepie kempingowej wraz z najmłodszymi dziećmi Mares. Prokurator wydał jednak zakaz zbliżania się do siebie, pod groźbą utraty wolności. Para planuje przenieść się do innego stanu, gdzie kary za kazirodztwo nie są aż tak wysokie.

syn6

Co sądzicie o tej sprawie? Czekamy na Wasze zdanie w komentarzach.

Źródło: dailymail.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
44
Wow
Wow
83
Smutny
Smutny
81
Zły
Zły
707

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz