Home ludzie Kobieta myśli, że urodzi pięcioraczki. W trakcie porodu lekarze ujawniają szokującą prawdę.

Kobieta myśli, że urodzi pięcioraczki. W trakcie porodu lekarze ujawniają szokującą prawdę.

Paul i Barbara to jedna z wielu szczęśliwych par. Poznali się na portalu randkowym, ale ich uczucie pojawiło się nagle.

Zaledwie dwa miesiące później kobieta oznajmiła partnerowi, że spodziewa się dziecka. Mimo iż dla wielu ludzi wszystko stało się bardzo nagle, Paul nigdy nie był szczęśliwszy. Mężczyzna marzył o dziecku, dlatego informacja przekazana przez ukochaną bardzo go uradowała.

Ważne jest też to, że kobieta co rusz informowała go, że nie będzie ojcem jednego, a dwóch, trzech, czterech, a ostatecznie pięciorga dzieci. Posiadanie pięcioraczków wydawało się kompletnie nierealne, ale Paul cieszył się i odliczał dni do porodu.

piecio1

Gdy jego rodzina dowiedziała się o tym ile dzieci będzie mieć mężczyzna, postanowiła pomóc, organizując wiele prezentów i praktycznie całą wyprawkę dla malców. Co ciekawe, także całkowicie obcy ludzie postanowili pomóc młodej parze.

piecio2

Mijały kolejne tygodnie, a brzuch Barbary był coraz większy. W końcu, w trzydziestym czwartym tygodniu ciąży dostała silnych skurczy, które zmusiły parę do pojechania do szpitala. Gdy zdenerwowany Paul oczekiwał wieści o pomyślnym przebiegu porodu, doznał szoku przez informację, którą otrzymał.

Lekarze poinformowali przyszłego ojca, że jego partnerka nigdy nie była w ciąży! Okazało się, że od samego początku kłamała, aby wzbudzić i podsycić jego nadzieje na zostanie ojcem. Niedługo potem wyjaśniło się, że kobieta miała tzw. ciążę urojoną. Jest to zjawisko, w którym nie dochodzi do zapłodnienia, ale organizm reaguje tak, jakby to się stało.

Nic dziwnego, że u Barbary zanikły miesiączki, a brzuch rósł z dnia na dzień.

piecio3

Załamany Paul postanowił oddać wszystko, co otrzymał od ludzi, informując o tym na portalu społecznościowym.

– „Nie miałem pojęcia, że ciąża nie jest prawdziwa. Jest mi bardzo przykro, gdyż naprawdę długo czekałem na swoje dzieci” – wyznaje.

piecio4

Teraz Paul stara się z powrotem stanąć na nogi po tym traumatycznym przeżyciu. Barbara chodzi na specjalną terapię, która ma poprawić jej stan psychiczny i sprawić, aby w przyszłości nie wydarzyło się coś podobnego.

Źródło: dailymail.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
57
Smutny
Smutny
218
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz