Home ludzie Biała kobieta urodziła ciemnoskóre trojaczki, mimo iż jej mąż ma taki sam kolor skóry jak ona.
17.01K

Biała kobieta urodziła ciemnoskóre trojaczki, mimo iż jej mąż ma taki sam kolor skóry jak ona.

W dzisiejszych czasach „rodziny patchworkowe” nie są niczym dziwnym. Aaron i Rachel Halbert z Mississipi chcieli stworzyć kochającą rodzinę. Do pełni szczęścia potrzebowali tylko dzieci.

Mieli jednak problem z zajściem w ciążę. Zdecydowali się więc na adopcję. Nie chcieli adoptować dziecka o białej skórze, a takie o ciemniejszej karnacji. Dlaczego? Wiedzieli, że ciemnoskórym dzieciom ciężej znaleźć rodzinę zastępczą, a oni mieli w sobie tyle miłości, że chcieli się nią podzielić.

W pierwszym roku starań adoptowali dziewczynkę i chłopca pochodzenia afrykańsko-amerykańskiego: Ford i Catherine. Od razu zakochali się w nich i było to najpiękniejsze doświadczenie jakie mogli sobie wyobrazić.

rodzina1

Na początku Aaron i Rachel nie planowali adoptować więcej dzieci, ale dowiedzieli się o banku zarodków, który dawał szansę kochającym parom na to, aby mogli mieć dzieci. Małżeństwo zaczęło się zastanawiać nad tym i w końcu podjęło decyzję o wszczepieniu dwóch afro amerykańskich embrionów.

Zrobili to także dla swoich dzieci, aby nie czuły się samotne. Nie spodziewali się jednak, że jeden embrion rozdzieli się i zamiast bliźniaków, na świat przyjdą trojaczki!

rodzina2

Niestety, rodzice przyznają, że na co dzień bardzo dużo osób nie rozumie tego, jak wygląda ich rodzina. Oglądają się za nimi i potrząsają głowami z niedowierzaniem.

– „Te wszystkie negatywne komentarze utwierdziły nas w przekonaniu, że zrobiliśmy najlepszą rzecz na świecie. Pewnego razu zatrzymała się przy nas ciemnoskóra kobieta, która zaczęła płakać. Wzruszyła się tym, co zrobiliśmy. Dla nas to naturalna rzecz, ale cieszymy się, że są ludzie, którzy nas wspierają. Był także lekarz o jasnej karnacji, który z ogromną czułością troszczył się o nasze dzieci w szpitalu.”

 

rodzina3

– „To, jaką jesteśmy rodziną, daje nam ogromną siłę i pokazuje, że miłość może pokonać wszystko.”

rodzina4

Ta rodzina daje piękny przykład tego, jak powinien wyglądać świat. Dzięki takim ludziom każdemu byłoby łatwiej żyć!

Źródło: dailymail.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
614
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
36
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz