Home ludzie Przez 30 lat nie ścinała włosów. Gdy przeszła metamorfozę, nie poznała jej nawet matka.

Przez 30 lat nie ścinała włosów. Gdy przeszła metamorfozę, nie poznała jej nawet matka.

Każda kobieta w pewnym momencie przechodzi etap zapuszczania włosów, a gdy w końcu ta sztuka się uda, nie chcą ich ścinać, no bo szkoda.

Z tego samego założenia wyszła Mitsy, która u fryzjera nie była przez 30 lat. Jej wygląd przez to był nieco przestarzały, a włosy nie wyglądały dobrze. Pewnego dnia coś w niej pękło i postanowiła przejść zmiany. Zgłosiła się do programu Rachel Ray, aby nie tylko mieć nową fryzurę, ale także zmienić sposób ubierania się.

Długie włosy, rozciągnięte koszulki i jeansy odeszły do lamusa. Już więcej nie będzie takiej Mitsy. W trakcie wywiadu przeprowadzonego przed metamorfozą, kobieta zdradziła, że zależy jej na tym, aby odzyskać świeży wygląd i nauczyć się podkreślać swoje atuty. Chciała też wymienić swoje ubrania na bardziej kobiece.

wlosy1

Gdy Mitsy wyszła na scenę, jej własna matka nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Córka wyglądała jak zupełnie nowa osoba. Widać było pewność siebie. A to dopiero początek nowego życia, które zaczęło się, gdy ścięła włosy.

– „Moja córka zawsze była piękna. Ma cudowną duszę i w końcu widać to także na zewnątrz.”

wlosy2

Sami przyznacie, że jej metamorfoza przeszła najśmielsze oczekiwania. Brawo za odwagę i życzymy powodzenia w nowym życiu.

giphy (39)

Źródło: giphy.com

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
201
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
58
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz