Home ludzie Ojciec nie pozwala, aby jego dziecko jadło obok chłopca chorego na zespół Downa. Kelner postępuje tak, jak trzeba.

Ojciec nie pozwala, aby jego dziecko jadło obok chłopca chorego na zespół Downa. Kelner postępuje tak, jak trzeba.

Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy atakują słabszych. Niestety, na świecie jest zbyt dużo okrutnych osób, które źle traktują tych, którzy sami nie mogą się obronić.

Szczególnie jeśli mowa o niepełnosprawnych, a tym bardziej dzieci. Milo ma 5 lat i choruje na zespół Downa. Często je z rodziną w sowim mieście Houston, w Teksasie.

down1

Źródło: youtube.com

Kiedy poszedł na obiad z rodziną spotkało go coś nieprzyjemnego. Na szczęście kelner o imieniu Michael zareagował świetnie, szybko rozwiązując problem.

Milo siedział przy stoliku, gdy przyszła nowa rodzina. Nagle, ojciec tamtej rodziny zaczął dziwnie się zachowywać. Zapytał kelnera, czy mogą zostać usadzeni gdzie indziej, bo nie mógł znieść widoku twarzy Milo. Twierdził, że nie jest to towarzystwo dla jego dzieci.
down2

Źródło: youtube.com

Kelner przesadził ich, myśląc, że się uspokoją. Jednak mężczyzna ani myślał przestać: „To dziecko musi sobie pójść”, krzyczał.

Michael postanowił, że nie będzie obsługiwać tej rodziny. Ojciec groził, że wyjdzie, ale to nie przekonało kelnera. Rodzina ostatecznie wyszła, a reakcja Michaela została pochwalona. Dostał też poparcie od swojego pracodawcy.

Gdyby wszyscy zachowywali się jak ten kelner, świat byłby o wiele lepszym miejscem.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
180
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz