Home zdrowie Przerażona kosmetyczka ostrzega kobiety przed tym ogromnym błędem.
27.14K

Przerażona kosmetyczka ostrzega kobiety przed tym ogromnym błędem.

Chyba każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach. Jeśli natura nie obdarzyła ich takimi, nic nie szkodzi. W obecnych czasach jest wiele tuszy, zalotek i odżywek, które poprawiają ich wygląd.

Ostatnio modne stało się dbanie o rzęsy u kosmetyczek. Wiele pań dokleja sztuczne rzęsy na ważne wyjścia, dzięki czemu wyglądają na długie gęste. Chcemy Was przestrzec przed robieniem tego u osób bez odpowiednich kwalifikacji. Sami zaraz zobaczycie jak może się to skończyć.

rzesy1

Źródło: pixabay.com

Emma Dhanjal z Perth prowadzi własny salon urody. Zgłosiła się do niej klientka z prośbą o doklejenie sztucznych rzęs. Klientka korzystała wcześniej z oferty innej kosmetyczki (o wiele tańszej). Efekty zobaczycie poniżej.

rzesy2

Źródło: facebook.com

Rzęsy kobiety były tak zniszczone, że nie udało się ich uratować! Przy próbie odseparowania poszczególnych włosków i tak wypadały wszystkie. Dodatkowo powieki kobiety były mocno podrażnione i opuchnięte. Emma chce teraz przestrzec inne klientki salonów kosmetycznych. Jeśli marzycie o niesamowicie wyglądających rzęsach, wybierzcie się do profesjonalistki!

rzesy3

Źródło: twitter.com

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
37
Wow
Wow
73
Smutny
Smutny
92
Zły
Zły
59

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz