Home Film Przyjaciółka Ani Przybylskiej: Dzień przed jej śmiercią wiedziałam, że odejdzie…
16.17K

Przyjaciółka Ani Przybylskiej: Dzień przed jej śmiercią wiedziałam, że odejdzie…

Przyjaciółka Ani Przybylskiej: Dzień przed jej śmiercią wiedziałam, że odejdzie…

Małgorzata Rudowska była nie tylko przyjaciółką Anny Przybylskiej, ale i jej menadżerką. Znała ją od lat i kochała niczym siostrę. Ostatnio opowiedziała o chorobie aktorki.

– „Miałyśmy razem jechać w lipcu na wakacje do Stanów, długo je planowałyśmy. Ania zapisała się tam razem z Oliwią na zajęcia z angielskiego. Co prawda bardzo dobrze mówiła po angielsku, ale chciała się jeszcze podszkolić, mówić perfekcyjnie. Od dłuższego czasu bolał ją brzuch, ale ponieważ regularnie się badała, podejrzewała, że to niestrawność. Gdy wykryto u niej guza, powiedziała mi, że jest niezłośliwy, że podobnego ma ileś procent kobiet w jej wieku.”

Dzień przed śmiercią czuła, że zbliża się coś złego:

– „Dzień przed jej śmiercią czułam, że odejdzie. Po wizycie u Ani zadzwoniłam do mojej innej przyjaciółki i zwierzyłam się jej, że to koniec. Bardzo trudne było dla mnie również to, że musiałam być przygotowana na tę sytuację także zawodowo. Nie mogłam się rozkleić, wyłączyć telefonu. Poprosiłam moją przyjaciółkę Izę, żeby pomogła mi napisać informację na stronę internetową Ani, bo ja nie byłam w stanie tego zredagować.”

Małgorzata Rudowska chciałaby, aby wszyscy zapamiętali Anię jako uśmiechniętą, szaloną i radosną kobietę. W końcu choroba trwała zaledwie rok, a jej kariera aż 18.

Jeśli chcielibyście przeczytać cały wywiad, możecie zrobić to tutaj.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
226
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz