Home ludzie Rodzice zamknęli 5-latkę w szafie bez jedzenia i picia. Nikt nie wie jak długo była tam przetrzymywana.

Rodzice zamknęli 5-latkę w szafie bez jedzenia i picia. Nikt nie wie jak długo była tam przetrzymywana.

Tracy Harrell jest właścicielką przedszkola Randleman Enrichment Center w Karolinie Północnej. Pewnego dnia przeprowadzała kontrolę socjalną w jednym z domów w jej miasteczku.

Była tam w towarzystwie policjantów. Szukali dziewczynki, która powinna chodzić do placówki prowadzonej przez kobietę, ale już długo jej tam nie było. Kiedy Tracy i funkcjonariusze przybyli na miejsce, odnieśli wrażenie, że dom jest pusty. Chwilę później okazało się jednak, że byli w błędzie. Usłyszeli wołanie o pomoc.

Był to rozpaczliwy krzyk dziewczynki. Policjanci próbowali wyważyć drzwi, a Tracy obeszła dom dookoła, aby poszukać innego wejścia. Zobaczyła, że jedno z okien na werandzie jest niedomknięte. Szybko dostała się do środka.

szafa1

Była w szoku, gdy weszła do środka. Tuż obok schodów znajdowała się niewielka szafa. Kobieta zorientowała się, że to z niej dobiega wołanie o pomoc. Starała się ją otworzyć, jednak zamek był uszkodzony i chwilę jej to zajęło.

W końcu jednak się udało. Wewnątrz znalazła dziewczynkę. Dziecko było przerażone i w bardzo złym stanie. Jej stopy były czarne, a dłonie zakrwawione, bo zdarła paznokcie, starając wydostać się na zewnątrz. Miała w niektórych miejscach ogolone włosy, a jej twarz była brudna i znajdowały się na niej cięte rany. Na całym ciele miała mnóstwo siniaków i śladów po oparzeniach.

szafa2

– „Ta śliczna dziewczynka miała piękne blond loczki i ogromne niebieskie oczka. Nie było w przedszkolu dnia, kiedy nie podeszłaby do mnie, nie przytuliła się i nie powiedziała: Tracy, Kocham Cię. Wtedy od razu do mnie przylgnęła i mocno się przytuliła. Błagała, abym jej nie zostawiała.”

szafa3

Dziewczynka była zamknięta w szafie bardzo długo. Nie była w stanie określić jak dawno ją zamknięto. Nie miała jedzenia, ani wody. Nie pamiętała nawet kiedy ostatni raz jadła. Dziecko trafiło pod opiekę pracowników socjalnych.

Jej rodzice, Adam Byrd i Crystal Carnahan zostali aresztowani. Zarzucono im nadużycia wobec dziecka, skrajne zaniedbanie, a także napaść z bronią.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz