Home życie W supermarkecie o mały włos nie doszło do tragedii. Kobieta po powrocie zamieszcza ostrzeżenie dla wszystkich rodziców.
6.80K

W supermarkecie o mały włos nie doszło do tragedii. Kobieta po powrocie zamieszcza ostrzeżenie dla wszystkich rodziców.

W supermarkecie o mały włos nie doszło do tragedii. Kobieta po powrocie zamieszcza ostrzeżenie dla wszystkich rodziców.

Kiedy wybieramy się z małym dzieckiem do supermarketu, musimy mieć oczy dookoła głowy. Głównie dlatego, że zazwyczaj nasi podopieczni chcą uzupełnić nasz koszyk niepotrzebnymi rzeczami.

Czasami zdarza się też, że ruch w takich miejscach jest duży. Wtedy musimy pilnować, aby brzdąc nie zaginął pośród sklepowych półek. Rzadko zastanawiamy się nad tym, że w takich miejscach może na nasze dziecko czyhać całkiem inne i o wiele poważniejsze zagrożenie.

Przekonała się o tym Amanda Kalidy, która na własne oczy mogła zaobserwować niebezpieczną dla jej córki sytuację. Kobieta zaraz po powrocie do domu, umieściła wpis na Facebooku, aby przestrzec wszystkich rodziców przed podobnymi zdarzeniami, a jednocześnie uczulić ich na obcych ludzi.

– „Wraz z moją córeczką byłyśmy dzisiaj w sklepie. W tym czasie kilkukrotnie podchodziła do nas dziewięcioletnia dziewczynka. Początkowo w ogóle się tym nie przejmowałam i kontynuowałam zakupy. Dziecko było jednak mocno uciążliwe i uparte, a gdy powiedziałam, że moja córka nie chce od niej słodyczy, zdenerwowało się jeszcze bardziej.

Po niedługiej chwili spostrzegłam, że dziewczynka wróciła i próbowała zaciągnąć moją córkę do alejki z gumami, gdzie czekał jakiś mężczyzna, który dawał jej wyraźne znaki. Gdy podbiegłam do kasjerki, było już za późno.

Gdybym wcześniej zorientowała się w sytuacji, być może uratowałabym dziewczynkę. Ten bydlak posługiwał się nią aby porwać moje czteroletnie dziecko! Miejcie swoje pociechy na uwadze i pilnujcie ich, proszę!”

W dzisiejszych czasach musimy bardzo uważać na wszystko, a tym bardziej pilnować dzieci, które mocno ufają obcym.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
68

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz