Home ludzie Po 69 latach małżeństwa umarli w odstępie 40 minut. Kiedy dzieci patrzą na ich dłonie, zalewają się łzami.

Po 69 latach małżeństwa umarli w odstępie 40 minut. Kiedy dzieci patrzą na ich dłonie, zalewają się łzami.

W obecnych czasach, gdzie współczynnik rozwodów sięga 40%, a ludzie zakochują się przez portale randkowe, wielu z nas sądzi, że prawdziwej miłości nie ma.

Takiej jak w filmach romantycznych, gdzie dwoje ludzi spotyka się i postanawiają być ze sobą do końca życia. Na szczęście, historia Izaaka i Teresy jest dowodem, że nawet dzisiaj, takie uczucia istnieją.

mal1

Ich historia zaczęła się jeszcze przed II wojną światową, gdy w 1926 roku w Urugwaju urodził się Izaak, a dwa lata później w Argentynie, Teresa. To właśnie w tym drugim kraju poznali się w 1945. Mimo iż byli młodzi, od razu wiedzieli, że spotkali miłość swojego życia. W dwa lata od pierwszej randki, wzięli ślub.

mal2

Zaczęli wspólne życie w jednej z dzielnic Buenos Aires. Tam zostały poczęte ich dzieci: Lew, Klara i Daniel. W 1968 roku podjęli decyzję o przeprowadzeniu się do Chicago.

mal3

Był to nowy rozdział rodziny, który również był bardzo szczęśliwy. Izaak prowadził restaurację, przynoszącą spore zyski. Mimo to zakochani nadal żyli skromnie. Prawie całe pieniądze poświęcali na edukację swoich dzieci.

mal4

Mijały lata, a ich miłość była nadal żywa. W pewnym momencie kobieta zaczęła chorować na Alzheimera. Mimo wszystko mąż dzielnie się nią opiekował i dbał, aby niczego jej nie brakowało. Po pewnym czasie i Izaak zaczął podupadać na zdrowiu.

Dotarł do takiego momentu, gdzie nie był w stanie samodzielnie opiekować się żoną. Wówczas podjęto decyzję o przeniesieniu Teresy do domu opieki, gdzie codziennie odwiedzał ją Izaak.

mal5

Mężczyzna zachorował na ciężką grypę w wieku 92 lat. W tym samym czasie i Teresa zaczęła chorować, ale na zapalenie płuc. Oboje wylądowali w jednym szpitalu. Gdy ich dzieci weszły do sali, gdzie leżeli ich rodzice, zobaczyli coś wzruszającego.

Mimo tego iż obydwoje byli zmęczeni i umierający, nadal trzymali się za ręce. Byli ze sobą do samego końca…

mal6

Teresa zmarła pierwsza. Czterdzieści minut później, Izaak opuścił ten świat. Odeszli prawie w tym samym momencie. Po wielu latach prawdziwej miłości rozdzieliła ich śmierć.

mal7

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
131
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
34
Smutny
Smutny
422
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz