Home Film Ania z Zielonego Wzgórza 32 lata później. Zobacz jak wygląda obecnie rudowłosa dziewczynka, którą pokochał cały świat.
21.86K

Ania z Zielonego Wzgórza 32 lata później. Zobacz jak wygląda obecnie rudowłosa dziewczynka, którą pokochał cały świat.

W 1985 roku na ekranach zadebiutował film „Ania z Zielonego Wzgórza”. Opowiadał on historię młodej, rudowłosej dziewczynki.

Główna rola przypadła Megan Follows i sprawiła, że młoda aktorka podbiła serca ludzi na całym świecie. Film pozostał w pamięci widzów na długo. Tytułowa Ania była sierotą, która trafiła na Wyspę Księcia Edwarda.

Jej opiekunowie – Maryla i Mateusz mieli się zająć niesforną dziewczynką. Mimo wielu, często zabawnych problemów, jakich przysparzała rudowłosa Ania, zyskała sobie przychylność publiczności przez swoją dobroduszność i charakter. Film okazał się być sukcesem i zapewnił młodej Follows wielką sławę.

ania1

Megan od dziecka wiedziała, ze chce zostać aktorką. Nie mogło być inaczej, gdyż jej rodzice, Ted Follows i Dawn Greenhalgh także byli aktorami. Megan zadebiutowała na scenie już jako 9-latka.

Pomimo iż w jej dorobku znajdziemy wiele dobrych filmów i sztuk, to na stałe kojarzyć będzie się wszystkim z uroczą Anią. Aktualnie aktorka mieszka w Hollywood ze swoim partnerem i dwójką dzieci.

ania2

Filmowa Ania czuła zawstydzenie ze względu na swoją oryginalną urodę. Koledzy nie szczędzili jej docinków, podśmiewając się z jej rudych włosów i piegów. Wpadła więc na pomysł, aby przefarbować włosy.

Pomysł nie był jednak trafiony, gdyż w efekcie jej fryzura zyskała kolor zielony.

Był to początek wielu zabawnych wydarzeń w życiu bohaterki. Z czasem wyrosła na piękną kobietę i jako panna stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn.

ania3

Jak dziś wygląda odtwórczyni głównej roli?

ania4

Once you choke a bitch you don't get no second chances @torrancecoombs

A post shared by Megan Follows (@meg_follows) on

Jej najwięksi fani mogą śledzić aktorkę w serialu „Nastoletnia Maria Stuart”, gdzie Follows gra Królową Katarzynę Medycejską.

ania5

ania6

Czy nie uważacie, że pomimo upływu tylu lat, Megan nadal wygląda pięknie?

ania7

Twoja reakcja?

Super
Super
425
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz