Home Porady Ten prosty napój daje niezłego „kopa” i jest 1000 razy silniejszy niż chemioterapia. Wystarczą tylko 2 składniki

Ten prosty napój daje niezłego „kopa” i jest 1000 razy silniejszy niż chemioterapia. Wystarczą tylko 2 składniki

Ten prosty napój daje niezłego „kopa” i jest 1000 razy silniejszy niż chemioterapia. Wystarczą tylko 2 składniki

Jest prosty w przygotowaniu i bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach. Dzięki temu napojowi organizm zwalcza komórki nowotworowe i leczy się z wielu innych chorób.

Przygotowanie napoju wymaga zastosowania jedynie dwóch składników i choć wydaje się to nieprawdopodobne, działa bardzo dobrze. Niektórzy sportowcy, za pomocą kont na portalach społecznościowych, chwalą sobie jego działanie i wspominają o „kopie” jaki daje im ten preparat.

Kwasica metaboliczna

Jedną z przyczyn skuteczności opisywanego napoju jest fakt, że przeciwdziała zakwaszeniu organizmu. „Gdy pH krwi stale jest za niskie powinniśmy natychmiast zmienić swoje nawyki żywieniowe i tryb życia” – mówi dr. Peter Dingle.

Kwasica jest pierwszym krokiem do rozwoju wielu przewlekłych chorób, takich jak rak, cukrzyca, astma, artretyzm, osteoporoza, skleroza, demencja, depresja, arytmia. Ponadto sprzyja rozwijaniu chorób układu sercowo-naczyniowego, demencji, otyłości, kamieni nerkowych, niestrawności, infekcji układu moczowego i in.

Patogeny, wywołujące choroby, rozwijają się, gdy krew ma odczyn kwaśny – u wielu osób chorujących na raka pH osiąga wartość 6. By cieszyć się dobrym zdrowiem nasza krew powinna mieć odczyn neutralny(pH=7.2). Wiele placówek, przeprowadzających badania naukowe, potwierdza wpływ kwasicy na rozwój komórek nowotworowych.

Soda oczyszczona vs nowotwory

Dr. Marty Pagel, z Uniwersytetu w Arizonie, otrzymała 2 miliony dolarów na przeprowadzenie badań nad wpływem sody oczyszczonej na raka piersi. Choć nie zostały jeszcze ukończone, pierwsze wyniki wskazują, że soda ogranicza rozwój przerzutów nowotworowych. Wygląda to bardzo obiecująco i na pewno zostanie poddane dalszym testom.

Dr. Robert J. Gillies wraz ze swoim zespołem dowiedli, prowadząc badania na myszach, że za pomocą sody oczyszczonej można alkalizować obszar wokół guza. Za jej pomocą da się również podnieść jego pH.

Soda oczyszczona, dzięki swoim właściwościom, znalazła również zastosowanie w sporcie. Wielu atletów zażywa kapsułkę z tym proszkiem, by poprawić np. swoją wydolność. Można nazwać to „legalnym dopingiem”. Badania przeprowadzone przez American College of Sports Medicine wykazały, że biegacze oraz pływacy, po zażyciu kapsułek z sodą, poruszają się z większymi prędkościami. „Wodorowęglan sodu jest substancją zasadową, podnoszącą pH krwi” – powiedział Jonathan Folland dla Daily Mail. „Dzięki temu zmniejsza się zakwaszenie mięśni w trakcie intensywnego, nie aerobowego wysiłku fizycznego.

Moc limonoidów

Cytryna znana jest ze swoich właściwości oczyszczających, natomiast w połączeniu z sodą oczyszczoną działa również przeciwnowotworowo. Dzieje się tak za sprawą limonoidów – fitochemikaliów występujących w owocach cytrusowych. Mają one zdolność osłabiania warstwy ochronnej komórek rakowych.

Cytryny posiadają również właściwości przeciwgrzybiczne, a wiele badań wykazało, że nowotwory zachowują się jak grzyby atakujące ludzki organizm. Ta obserwacja otwiera drogę do stosowania nowych metod leczenia. Te owoce równie dobrze sprawdzają się w detoksykacjach organizmu, a dzięki dużej zawartości witaminy C neutralizują szkodliwe wolne rodniki. Zawarty w cytrynach limonen jest substancją stymulującą przepływ limfy, dzięki czemu usuwanie kancerogenów jest znacznie efektywniejsze – zaburzone działanie układu limfatycznego powoduje szybsze rozprzestrzenianie się choroby.

Lecznicze działanie cytryn można potwierdzić na przykładzie pacjentów cierpiących na tzw. stopę atlety. Poprzez nakładanie czystego olejku z cytryny zmieszanego z oliwą, w proporcjach 50/50, problem grzybicy znika już po kilku dniach.

Silniejszy niż chemioterapia

Według doniesień ze świata nauki, połączenie cytryny z sodą oczyszczoną jest około 1000 razy skuteczniejsze niż chemioterapia. Właściwości owoca są same w sobie imponujące, lecz dzięki sodzie są jeszcze silniejsze. Oba składniki mają odczyn zasadowy, dzięki czemu idealnie nadają się do odkwaszania organizmu i unicestwiania komórek nowotworowych.

Przygotowanie napoju

Do litrowego słoja dodaj jedną szklankę wody, jedną łyżkę stołową sody oczyszczonej oraz sok z wyciśniętej całej cytryny. Upewnij się, że wcześniej dobrze umyłeś owoc. Uzupełnij słój czystą wodą i pozostaw na 8 godzin – najlepiej przygotować wszystko przed pójściem spać, by preparat był gotowy rano do spożycia. Zaraz po przebudzeniu postaraj się wypić 3 szklanki napoju. Nawet jeśli będzie Ci ciężko wypić taką ilość z samego rana, to stopniowo będziesz się do tego przyzwyczajał.

Z rana nasze organizmy mają obniżone pH, więc istotne jest, by właśnie przed śniadaniem spożyć przygotowany napój. Kolejną porcję należy wypić przed pójściem spać, najlepiej dwie godziny po kolacji. Nie zapomnij przygotować się na następny dzień!

Po kilku dniach stosowania preparatu zaobserwujesz poprawę samopoczucia, będziesz miał więcej energii, a niektóre schorzenia zaczną ustępować.

Biorąc pod uwagę cenę składników i korzyści jakie ze sobą niosą, nie ma powodów, by wstrzymywać się z dbaniem o własne zdrowie. Warto zakupić w aptece papierki lakmusowe i sprawdzać swoje pH z moczu i śliny. Pamiętaj, że rano wyniki będą oscylować wokół niższych wartości. Mierząc pH ze śliny, przed wypiciem czegokolwiek, powinineneś zobaczyć wartości pomiędzy 7.0 i 7.4. Wynik z moczu będzie nieco niższy, z uwagi na nocną detoksykację organizmu(6.0-7.0).

Źródło: genuinewell.com

Twoja reakcja?

Super
Super
448
Ha ha
Ha ha
39
Wow
Wow
128
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
51

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz