Home ludzie Matka nagrywała z ukrycia opiekunkę i swojego 4-letniego syna. To, co zobaczyła sprawia, że krew gotuje się w żyłach.

Matka nagrywała z ukrycia opiekunkę i swojego 4-letniego syna. To, co zobaczyła sprawia, że krew gotuje się w żyłach.

Opiekowanie się dziećmi to wielka odpowiedzialność. Większość ludzi wykonuje to zadanie świetnie.

Pewnie wydaje Ci się, że większość opiekunek wykonuje taką pracę, bo kochają dzieci. Może dlatego tak frustrujące są doniesienia o nianiach, które zdają się nie przejmować dziećmi.

Tiffany Fields z Lexington jest matką czteroletniego Luke’a, który cierpi na zespół Downa, wrodzoną wadę serca i epilepsję. Potrzebuje on całodobowej opieki.

Latem 2016 roku Tiffany postanowiła zatrudnić opiekunkę, która miała opiekować się Lukiem popołudniami. Niedługo potem matka dostrzegła drastyczne zmiany w zachowaniu syna. Aby sprawdzić skąd się wzięły, kobieta zainstalowała ukrytą kamerę w domu.

Kiedy oglądała nagrania była w ciężkim szoku.

opiekunka1

Filmy z kamery ujawniły, że opiekunka wielokrotnie znęcała się nad 4-letnim Lukiem. Pośród innych rzeczy, kobieta ciągnie chłopca za nogę i krzyczy rzeczy typu: „Ty gówniarzu! Teraz zrobisz to, co ci każę!”, po czym siada na chłopcu i zmienia mu spodnie. Obraz jest szokujący.

opiekunka2

Tiffany od razu zadzwoniła na policję, a opiekunka wkrótce została aresztowana pod zarzutem napaści.

Dla Tiffany ważne było jedynie to, że jej syn już nie będzie ofiarą przemocy. Mamy nadzieję, że opiekunka już nigdy nie będzie pracować z dziećmi.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
122
Zły
Zły
335

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz