Home Film Serial „Adam i Ewa” emitowany był 16 lat temu. Jesteś ciekaw jak dzisiaj wygląda Katarzyna Chrzanowska, która wcieliła się w rolę Ewy?
12.12K

Serial „Adam i Ewa” emitowany był 16 lat temu. Jesteś ciekaw jak dzisiaj wygląda Katarzyna Chrzanowska, która wcieliła się w rolę Ewy?

Katarzyna Chrzanowska w ciągu swojej kariery zagrała w wielu serialach. Były to, np.: Plebania, Pensjonat pod różą, Pierwsza miłość.

Publiczność pokochała ją jednak za rolę Ewy w serialu Adam i Ewa, gdzie grała u boku nieżyjącego Waldemara Goszcza. Serial emitowany był w latach 2000 – 2001.

Pani Katarzyna w ostatnim czasie nie gości na ekranach naszych telewizorów. W 2015 roku zagrała Matkę Magdy w Listach do M 2. W tym samym roku pojawiła się w dwóch serialach: Ojcu Mateuszu (odcinek 184) oraz Prawie Agaty (odcinek 91).

„W 2008 roku ukazała się książka „Siła codzienności” Marzanny Graff-Oszczepalińskiej, w której pojawił się obszerny, bardzo wzruszający wywiad, w którym opowiedziała, jak musiała poradzić sobie po stracie męża, który zmarł w 2002 roku podczas wakacji na Krecie. Chrzanowska jest mamą dwóch bliźniaczek, które wychowywała po śmierci męża w Paryżu. Po tragedii, która ją dotknęła wyjechała właśnie do Francji, by prowadzić firmę męża” – czytamy na Wikipedii.

Zobaczcie, jak aktorka wygląda teraz, 16 lat od emisji serialu. Według nas nadal trzyma się dobrze i wygląda oszałamiająco.

 

Twoja reakcja?

Super
Super
82
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz