Home ludzie Ludzie twierdzili, że jest dla niej za brzydki. Swoją metamorfozą zaskoczył wszystkich, a zwłaszcza ją.
42.29K

Ludzie twierdzili, że jest dla niej za brzydki. Swoją metamorfozą zaskoczył wszystkich, a zwłaszcza ją.

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Coś w tym musi być, a para, którą zaraz zobaczycie jest na to świetnym dowodem.

Clara Belle to jedna z tych kobiet, które zawsze wyglądają perfekcyjnie i świetnie się prezentują. Dobrze wie, co to jest styl i zna najnowsze trendy modowe i wizażowe.

clara1

Brandon… no cóż, moda nigdy nie należała do jego zainteresowań. Jeśli mowa o stylu, był on bardzo specyficzny. Rzadko ubierał się w coś innego niż jeansy i t-shirt. Od dawna nosił długie włosy i brodę. Wyglądało to wszystko bardzo niedbale.

clara2

Inni przyglądali się im bardzo powierzchownie, mijając parę na ulicy, zastanawiali się nad tym, co taka dziewczyna, jak Clara robi z kimś takim, jak Brandon.

Mężczyzna postanowił zaprosić Clarę pod zmyślonym pretekstem do programu telewizyjnego, gdzie pod okiem profesjonalistki podda się całkowitej metamorfozie. Jesteście ciekawi, jak zareagowała dziewczyna?

clara3

Nie kryła wzruszenia i miała do tego powód:

clara4

Niesamowite!

clara5

To jednak nie wszystko. Brandon miał dla swojej drugiej połówki jeszcze jedną niespodziankę. Kiedy wyszedł na środek już odmieniony, uklęknął przed ukochaną i zadał jej bardzo ważne pytanie. Pewnie domyślacie się o co chodziło. Poprosił ją o rękę.

clara6

clara7

Kobieta bez zawahania zgodziła się.

Twoja reakcja?

Super
Super
472
Ha ha
Ha ha
26
Wow
Wow
58
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
26

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz