Home ludzie Pielęgniarka zakradła się do umierającego pacjenta, chwilę później kamera zarejestrowała coś niezwykłego.

Pielęgniarka zakradła się do umierającego pacjenta, chwilę później kamera zarejestrowała coś niezwykłego.

Czasami można odnieść wrażenie, że wszystkie wiadomości, gazety i reportaże wypełnione są najgorszymi rzeczami, które dzieją się na świecie.

Codziennie budzimy się tylko po to, aby zostać zszokowani tym, jak okrutni mogą być ludzie. Ataki terrorystyczne mają miejsce częściej niż zwykle i wiele osób obawia się tego, co zdarzy się w przyszłości. Od czasu do czasu warto jednak przeczytać coś miłego.

pielegniarka1

Takie rzeczy powinny być częściej i szerzej opisywane, bo zdecydowanie na to zasługują. Oto historia, którą podzielił się Jeremiah Nichol.

Jego babcia leżała w szpitalu i umierała. Wiedziała, że nie zostało jej dużo czasu.

Pielęgniarki są niezwykłe. Często ich pomoc wykracza poza podstawowe czynności, które muszą wykonywać, aby opiekować się pacjentami. Potrafią zrobić wszystko, aby ich podopieczni czuli się dobrze.

Isabelle na przykład jest właśnie taką pielęgniarką. Jeremiah chce, aby cały świat wiedział, o tym, co zrobiła.

pielegniarka2

Kiedy dowiedziała się, że babcia Jeremiaha nie ma dużo czasu, zakradła się do jej pokoju i zrobiła coś naprawdę niesamowitego. Każdy ma jakiś talent, a Isabelle obdarzona jest anielskim głosem.

Helen trzymała Isabelle za rękę i poprosiła ją, aby dla niej zaśpiewała.

Całość została uwieczniona na filmie, aby rodzina Helen nigdy nie zapomniała tego momentu.

Pielęgniarki nie otrzymują uznania na jakie zasługują. Lekarze często określani są bohaterami, gdy ratują życia na salach operacyjnych.

Isabelle ma tak wielkie serce, że potrafiła przyjść w wolny dzień do pracy tylko po to, aby zaśpiewać dla Helen. Poniżej możesz usłyszeć anielski głos Isabelle.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
180
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
52
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz