Home Niesamowite Kobieta z potężnym bólem głowy udała się do lekarza. Jego przyczyna jest szokująca.

Kobieta z potężnym bólem głowy udała się do lekarza. Jego przyczyna jest szokująca.

Boicie się pająków? Jeśli tak, to ta historia zmrozi Wam krew w żyłach.

Ostatnimi czasy w Internecie popularne stało się szokujące nagranie. Krótki filmik obejrzało już ponad milion osób. Kobieta, która stała się ofiarą pająka, przeżyła prawdziwy horror.

ucho1

Mieszkanka Hebbal w Indiach obudziła się po krótkiej drzemce, którą ucięła sobie na werandzie. Wtedy też poczuła potężny ból głowy, dyskomfort w prawym uchu i dziwne uczucie mrowienia. Leksmi relacjonuje to wydarzenie:

– „Byłam przerażona, bo poczułam, że coś się rusza w moim uchu. Chwilę później poczułam ostry ból i zaczęłam się dusić.”

ucho2

Kobieta natychmiast udała się do szpitala. Na miejscu dr Santosh Shivaswamy stwierdził, że w jej uchu zamieszkał pająk. Po usłyszeniu tych słów kobieta dosłownie zamarła:

– „Nie wiedziałam, co odpowiedzieć. Czułam się jak sparaliżowana.”

ucho3

Włochaty przybysz na całe szczęście sam postanowił opuścić nowe lokum, gdy lekarz przepłoszył go latarką. Udało zarejestrować się ten moment na filmie. Lekarz jest zadowolony z przebiegu leczenia:

– „Kiedy żyjący owad wchodzi do ludzkiego ucha, niepokój pacjenta utrudnia kontynuowanie procedury. W tym przypadku było inaczej.”

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
96
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz