Home Zabawne Nakrył swoją żonę w łóżku z 19-letnim przystojniakiem. Jej wyjaśnienie sprawiło, że poplułem się ze śmiechu.
13.04K

Nakrył swoją żonę w łóżku z 19-letnim przystojniakiem. Jej wyjaśnienie sprawiło, że poplułem się ze śmiechu.

Nakrył swoją żonę w łóżku z 19-letnim przystojniakiem. Jej wyjaśnienie sprawiło, że poplułem się ze śmiechu.

Nie należy zdradzać swojego partnera, ale trzeba docenić tę kobietę za przezabawne tłumaczenia, gdy została przyłapana na gorącym uczynku. Cóż za niezwykły zbieg okoliczności…

 

Mężczyzna wrócił do domu z pracy wcześniej niż zwykle i znalazł swoją żonę kochającą się z młodym, atrakcyjnym chłopakiem w sypialni. Oczywiście, dosyć mocno zdenerwował się, gdy zobaczył tę scenkę.

– „A więc to tak!” – krzyknął. – „Jak śmiesz mi to robić? Wiernemu mężowi i ojcu twoich dzieci? Zostawiam cię! Chcę rozwodu!”

Żona przykryła się prześcieradłem i odpowiedziała  – „Poczekaj chwilę, kochanie. Mogę to wytłumaczyć.”

– „Dobrze, próbuj.” – odburknął. – „Ale będą to ostatnie słowa, jakie kiedykolwiek do mnie powiesz.”

Wtedy kobieta zaczęła tłumaczyć:

– „Wchodziłam do samochodu, aby pojechać do domu i ten młody mężczyzna poprosił mnie o podwiezienie. Wyglądał na przygnębionego i bezbronnego, więc zlitowałam się nad nim i pozwoliłam mu ze mną jechać. Zauważyłam, że jest bardzo chudy, niechlujnie ubrany i brudny. Powiedział mi, że nie jadł od trzech dni.

Dlatego też ze współczucia zabrałam go do domu i podgrzałam wczorajszą kolację, tę której nie chciałeś jeść, bo napchałeś się chipsami. Ten biedak zjadł ją w mgnieniu oka.

Ponieważ potrzebował dobrego czyszczenia, zaproponowałam mu prysznic i w trakcie, gdy on był w łazience, zauważyłam, że jego ciuchy są brudne i podziurawione, więc wyrzuciłam je. Potrzebował ubrań, więc dałam mu twoje designerskie jeansy, które masz od kilku lat, ale nie nosisz, bo twierdzisz, że są za ciasne.

Dałam mu również bieliznę, która była prezentem ode mnie na naszą rocznicę, a której nie nosiłeś, bo według ciebie była pozbawiona smaku. Znalazłam też koszulkę, którą dała ci moja siostra na Święta, a której nie nosisz tylko dlatego, żeby ją zdenerwować. Dałam mu też buty, które kupiłeś w drogim butiku i nie chodzisz w nich, bo zobaczyłeś, że miał je Justin Bieber.”

Kobieta zrobiła przerwę na oddech i kontynuowała:

– „Był tak wdzięczny za moją wyrozumiałość i pomoc… Gdy odprowadzałam go do drzwi, odwrócił się i z łzami w oczach zapytał: ‘Proszę Pani, czy jest coś jeszcze czego nie używa twój mąż?’”

Twoja reakcja?

Super
Super
350
Ha ha
Ha ha
769
Wow
Wow
25
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz