Home Inspirujące Druzgocące wiadomości na temat aktorki z serialu Beverly Hills, 90210.

Druzgocące wiadomości na temat aktorki z serialu Beverly Hills, 90210.

Druzgocące wiadomości na temat aktorki z serialu Beverly Hills, 90210.

W lutym zeszłego roku u Shannen Doherty, odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu „Beverly Hills, 90210”, zdiagnozowano raka piersi. Niedawno wyjawiła, że nowotwór zaatakował jej węzły chłonne.

Miałam raka piersi, który rozprzestrzenił się na węzły chłonne, a podczas jednej z operacji odkryto, że komórki nowotworowe prawdopodobnie dalej się rozprzestrzeniają. Z tego powodu przechodzę chemioterapię,później czeka mnie radioterapia” – wyznała Shannen.

#1. Shannen Doherty

Najczęściej kojarzona jest z rolą Brendy Walsh, z serialu „Beverly Hills, 90210” oraz serialem „Czarodziejki”, gdzie wcieliła się w postać Pure Halliwell. Osoby pracujące z Shannen mówiły, że ciężko się z nią współpracuje i często zachowuje się nieprofesjonalnie, lecz nie powstrzymało jej to przed dalszym występowaniem w serialach oraz filmach – karierę rozpoczęła w połowie lat osiemdziesiątych.

1-min

#2. Smutna podróż

W marcu 2015 roku zdiagnozowano u Doherty raka piersi. Przeszła pojedynczą mastektomię, by zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, lecz okazało się, że to jednak nie koniec jej cierpień.

2-min

#3. Pokrzepiające wsparcie

Zawsze mówi otwarcie o swojej walce z rakiem i często publikuje posty, w których porusza temat chemioterapii oraz zażywanych leków, gdyż chce pokazać fanom jak przebiega proces leczenia oraz jaki ma wpływ na ludzkie ciało. Publikuje w sieci także wideorelacje, w których przedstawia siebie w trakcie w sesji chemioterapii.

3-min

#4. Kim jestem

Może dziwnie to zabrzmi, ale dzięki chorobie stałam się bardziej sobą, poznałam swoje prawdziwe „ja”, które było we mnie gdzieś ukryte” – powiedziała Doherty. Niestety lekarze przekazali jej ostatnio straszne wieści…

#5. Przerzuty nowotworowe

Aktorka dowiedziała się, że rak zaczął się rozprzestrzeniać. Po usunięciu jednej piersi lekarze mieli dobre rokowania, lecz jej zdrowie nie poprawiało się – onkolog zdiagnozował, że nowotwór zaatakował węzły chłonne, nawet radioterapia nie zahamowała tego procesu.

#6. Jej stan pogarsza się z dnia na dzień

Radzę sobie ze wszystkim. Ból jest do wytrzymania, życie z jedną piersią również, lecz martwię się jak moja przyszłość wpłynie na ludzi których kocham.” – wyznała aktorka w wywiadzie dla Entertainment Tonight. Shannen traci na wadze, wymiotuje i czasem ciężko jej wstać z łóżka. Polega na swoim mężu, który pomaga jej w dojściu do łazienki oraz w dotarciu na spotkania.

4-min

#7. Najgorsza część

Zawsze boimy się najbardziej, jeśli nie wiemy co nasz czeka. Czy chemia zadziała? Czy radioterapia zadziała? Czy będę musiała przechodzić przez to wszystko ponownie, a może znowu zachoruję?” Aktorka w jednym z wywiadów skomentowała zdiagnozowanie przerzutów: „To przerażające, boje się w nocy kłaść do spania.”

#8. Niepewna przyszłość

Jak sama twierdzi, nie jest pewna czy chemioterapia i radioterapia w ogóle działają, gdyż ciągle jest w złym stanie. Mimo wszystko znajduje siłę, by dzielić się każdym etapem swojej podróży z fanami oraz z osobami zainteresowanymi chorobą. Nie wiadomo ile zostało jej czasu, lecz jest dumna z tego, że może pomóc innym borykającym się z rakiem.

Źródło: myhomemedicine.com

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
1273
Zły
Zły
37

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz