Home ludzie Świeżo upieczona matka słyszy, jak lekarz krzyczy zaraz po porodzie. Później widzi, co robią jej dzieci.

Świeżo upieczona matka słyszy, jak lekarz krzyczy zaraz po porodzie. Później widzi, co robią jej dzieci.

Kilka sekund po tym, jak Sarah urodziła bliźniaki, lekarz, który odebrał poród, nie mógł się powstrzymać, widząc co ma przed sobą.

Nie zajęło wiele czasu aż reszta personelu znajdującego się w sali, zorientowała się, że zdarzyło się coś pięknego i nietypowego.

Gdy Sarah i Bill Thistlethwaite dowiedzieli się, że spodziewają się bliźniaków, byli zachwyceni.

Jednak zaczęli się martwić, gdy lekarze stwierdzili, że dzieci to, tzw. bliźnięta monozygotyczne. Oznacza to, że są to bliźnięta jednojajowe, które są połączone łożyskiem i workiem owodniowym.

uro1

Źródło: facebook.com

Ciąże jak ta są bardzo ryzykowne. Sarah spędziła w szpitalu 57 dni zanim bliźniaki przyszły na świat poprzez cesarskie cięcie.

Sarah i Bill mieli już syna i byli zachwyceni tym, że będą mieć jeszcze dwie córki. Dwa dni przed Dniem Matki w 2014, dziewczynki w końcu się urodziły. Różniło je zaledwie 46 sekund. Były zdrowe.

Zaraz po tym, jak dziewczynki przyszły na świat, lekarze podnieśli je do góry, aby matka mogła je zobaczyć. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Siostry trzymały się za rączki.

uro2

– „Moje serce dosłownie się rozpuściło. Nawet mój mąż miał łzy w oczach. Nie wiem czy ktokolwiek nie uronił łzy w tamtym momencie.”

Minęły trzy lata odkąd Jenna i Jillian przyszły na świat. Dzisiaj, dziewczynki zaczęły rozwijać swoje charaktery, ale nadal mają jedną wspólną cechę: uwielbiają trzymać się za ręce.

uro3

Źródło: facebook.com

Całe szczęście, że ta niezwykła ciąża przebiegła bez problemów. Miło patrzy się na to, jak Jenna i Jillian wyrosły.

Twoja reakcja?

Super
Super
548
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
23
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz