Home Wideo Czterech chłopców przebrało się za małe dzieci. Zobacz dlaczego cała publiczność wybucha śmiechem.

Czterech chłopców przebrało się za małe dzieci. Zobacz dlaczego cała publiczność wybucha śmiechem.

Kto pamięta jak chodził do szkoły? Jeśli jesteście w moim wieku, może być to tak odległe wspomnienie, że ciężko będzie Wam coś sobie przypomnieć.

Ja jednak pamiętam siedzenie w klasie podczas przerw i jak wyglądał WF. Najbardziej jednak pamiętam różnego rodzaju specjalne wydarzenia, które miały miejsce w szkole, jak np. pokazy talentów.

Była to świetna zabawa i zawsze chciałem wziąć w nich udział, ale byłem zbyt nieśmiały.

Występowanie przed całą szkołą zawsze mnie przerażało, ale zawsze byłem pod wrażeniem tych, którzy brali udział w takich przedsięwzięciach. Szczególnie tych z młodszych klas.

dzieci1

Zazwyczaj w takich wydarzeniach udział brali ludzie, którzy śpiewali, tańczyli lub grali na jakiś instrumentach. Oprócz pokazywania swoich talentów, takie imprezy były świetną okazją, aby zrobić wrażanie na swoich kolegach.

Wydaje mi się, że ci chłopcu z New Braunfels Christian Academy zdecydowanie odnieśli sukces w talent show, które szkoła organizuje co roku.

dzieci2

Czterech chłopców poświęciło sporo czasu na to, aby przygotować się do występu. Na początku ich występu, wszystko, co widzieliśmy to przesuwające się, czarne prześcieradło.

Jednak, gdy zostało one ściągnięte, na publiczności nie było jednej osoby, która nie śmiałaby się.

dzieci3

Zamiast pozostawać przy standardowych występach, chłopcy wymyślili coś zupełnie innego. Wyszli na scenę przebrani za dzieci w pajacykach. W momencie, w którym zaczyna grać muzyka, każdy jest pod wrażeniem. Ci goście są niesamowici.

dzieci4

Wszystko poczynając od choreografii, a kończąc na przebraniu jest genialne. Nigdy nie zapomnisz tego występu.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz