Home ludzie Przez przypadek podpalił swoją żonę, ale to co zrobił później jest nie do pomyślenia…

Przez przypadek podpalił swoją żonę, ale to co zrobił później jest nie do pomyślenia…

Przez przypadek podpalił swoją żonę, ale to co zrobił później jest nie do pomyślenia…

Courtney i Mitch byli świeżo upieczonym małżeństwem, spędzającym wieczór przy ognisku – nie mogli przeczuwać, że ta chwila drastycznie zmieni ich przyszłość.

Para cieszyła się wspólnie spędzanym czasem na łonie natury tuż przy ognisku, gdy w pewnym momencie płomień zaczął słabnąć. Mitch postanowił temu przeciwdziałać. Nie zastanawiając się długo polał ognisko benzyną, przez co ogniem zajęła się jego żona. Mężczyzna wiedział jak ma się zachować – ugasił płomienie i zadzwonił pod numer ratunkowy, wyjaśniając od razu: „Moja żona płonie. Proszę przyjedźcie szybko!

1-min

Dyspozytor potrzebował nieco więcej informacji o całym zdarzeniu – jeśli zna więcej szczegółów zajścia, może udzielić trafniejszych porad, które mogą decydować o życiu i śmierci. Odpowiadając na jedno z pytań, Mitch wyznał: „Tak proszę pani, to przez moją głupotę. Dolałem benzyny do ognia, co spowodowało wybuch.” Życie pięknej, 27-letniej Courtney zatrzęsło się na wielu płaszczyznach, miała poparzone 40% ciała, w tym twarz, ramiona i dłonie. W trakcie nadchodzących tygodni przeszła 20 operacji, a gdy dochodziła do zdrowia, dowiedziała się, że mąż od niej odszedł! Jakby tego było mało, zostawił ją sam na sam z rachunkiem za leczenie, na którym widniała kwota 2 milionów dolarów. Mitch był świadom, że to z jego winy jego żona przeszła przez piekło, lecz z uwagi na to, że był to wypadek, postanowił nie przepraszać jej, nie pomagać, ani wspierać.

2-min

Courtney znajdowała się w trudnej sytuacji zdrowotnej oraz finansowej i postanowiła wrócić do rodziców, którzy przyjęli ją z otwartymi ramionami, oraz okazali jej mnóstwo miłości. Kobieta nie miała pojęcia, że czas spędzony z mężem przy ognisku może na zawsze, w taki sposób odmienić jej życie. Mitch będzie musiał żyć z ciężarem winy i wyborów, których dokonał. Więcej szczegółów na temat tego zajścia znajdziecie w poniższym nagraniu.

Źródło: lifeaspire.com

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
72
Zły
Zły
76

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz