Home News Almanach starych farmerów, wydany na rok 2018, zdradza informacje o nadchodzącej zimie. Lekko nie będzie!

Almanach starych farmerów, wydany na rok 2018, zdradza informacje o nadchodzącej zimie. Lekko nie będzie!

Almanach starych farmerów, wydany na rok 2018, zdradza informacje o nadchodzącej zimie. Lekko nie będzie!

Almanach starych farmerów jest najbardziej precyzyjnym źródłem informacji pogodowych od wieków i wygląda na to, że zima da nam mocno popalić.

Jeśli lubisz zabawy w śniegu, smak grzańca i sporty zimowe to będziesz zachwycony nadchodzącymi miesiącami. Przygotujcie długie płaszcze i zimowe buty, gdyż będziecie ich z pewnością potrzebowali.

1-min

Cały kraj zostanie spowity śniegiem, ale z informacji zawartych w almanachu wynika, że większa część Stanów Zjednoczonych doświadczy niższych temperatur powietrza niż w zeszłym roku. Jeden z meteorologów współtworzących publikację wyjaśnia, że spadek temperatur może być powiązany z niższą aktywnością słoneczną.

2-min

Osoby mieszkające na zachodnim wybrzeżu kraju powinny się spodziewać przenikliwego chłodu oraz dużej ilości mokrego śniegu, tworzącego błoto pośniegowe. Większa ilość wody przenikająca do gruntu z pewnością pozwoli odżyć roślinom w stanach takich jak np. Kalifornia, który boryka się z problemem letnich susz. Obywatele skupieni na wschodnim wybrzeżu nie doświadczą ostrych mrozów, wilgotność powietrza będzie natomiast znacznie niższa. 

Osoby mieszkające w okolicach stanu Wisconsin oraz Illinois nie zaobserwują zmian w opadach śniegu i deszczu, za to w północno-wschodniej części kraju zima będzie stosunkowo łagodna, ale wystąpią obfite opady śniegu.

Mieszkańcy stanów Texas, Nowy Meksyk, Oklahoma, Tennessee, Missouri i Alabama odczują największe różnice, w porównaniu z zeszłym rokiem. Almanach starych farmerów przewiduje, że w tej części kraju temperatury będą niższe niż zwykle, a opady śniegu przekroczą najśmielsze oczekiwania.

3-min

Więcej informacji na temat nadchodzącej zimy znajduje się w poniższym wideo – zapraszamy do oglądania!

Źródło: lifeaspire.com

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz