Home ludzie Dwulatek zmarł po zjedzeniu tego pozornie niegroźnego owocu. Teraz załamana matka chce ostrzec innych rodziców.

Dwulatek zmarł po zjedzeniu tego pozornie niegroźnego owocu. Teraz załamana matka chce ostrzec innych rodziców.

Dwulatek zmarł po zjedzeniu tego pozornie niegroźnego owocu. Teraz załamana matka chce ostrzec innych rodziców.

Jednym z największych koszmarów każdego rodzica jest to, że przeżyje on swoje dziecko.

To właśnie stało się przerażającą i tragiczną rzeczywistością dla Emmy i Mohammada z Detroit. Stracili swojego dwuletniego syna w trakcie zwykłej wycieczki do sklepu w sierpniu 2017.

Rodzina robiła zakupy w sklepie. Nigdy nie podejrzewali, że ta zwykła czynność przyczyni się do śmierci ich dziecka.

Ayyan siedział w wózku sklepowym pchanym przez jego mamę. Kobieta odwróciła się na moment, aby wybrać ser, a gdy spojrzała z powrotem na syna, zobaczyła, że jego twarz stała się całkowicie niebieska. Chłopiec wziął kilka winogron i włożył je do ust.

Jest to prawdopodobny scenariusz dla każdego, kto ma małe dziecko. Jednak, gdy Emma usłyszała głośne krztuszenie się, wiedziała, że sprawa jest poważna.

Winogrona utknęły w drogach oddechowych dziecka.

– „Rzuciłam ser na ziemię i zaczęłam klepać go po plecach” – powiedziała matka.

Niestety, pomimo prób nie udało się wydostać owoców z gardła dziecka. Jeden z klientów zadzwonił po pogotowie, podczas gdy inny starał się przeprowadzić resuscytację.

Gdy na miejscu znaleźli się ratownicy, udało im się wyciągnąć jedno z winogron, ale było już za późno. Ayyan przestał oddychać i zmarł. Kolejne winogrono zostało usunięte dopiero przez lekarzy w szpitalu.

– „Wydawało mi się, że to zły sen i zaraz ktoś mnie obudzi. Nie mogę o nim zapomnieć, widzę go wszędzie” – mówi Mohammed, ojciec chłopca.

Rodzina chce teraz ostrzec innych rodziców, aby zdawali sobie sprawę, że nawet zwykłe winogrona mogą być zagrożeniem dla małych dzieci. The American Institute of Pediatrics twierdzi, że dzieci poniżej czwartego roku życia nie powinny spożywać winogron w całości. Należy je przecinać wzdłuż.

wino

Poniżej możecie obejrzeć reportaż na ten temat:

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
52
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz