Home ludzie Matka zrobiła zdjęcie wycieńczonej 7-latce. Gdy jej koleżanka zobaczyła, co dziewczyna ma na nodze, od razu wrzuciła zdjęcie do sieci.

Matka zrobiła zdjęcie wycieńczonej 7-latce. Gdy jej koleżanka zobaczyła, co dziewczyna ma na nodze, od razu wrzuciła zdjęcie do sieci.

Zawody strażaka, poławiacza krabów czy astronauty to z pewnością jedne z najcięższych i najbardziej wymagających prac. Brakuje na tej liście jednak jeszcze jednej pracy.

Pracy, która jest cięższa, trudniejsza i nie zarabia się na niej ani grosza.

dziecko1

Mowa oczywiście o byciu matką. Nie zrozumcie mnie źle. Oczywiście zajmowanie się dziećmi daje dużo radości miłości, ale zarazem też stresu i zmęczenia. Gdy raz zostanie się matką, nie ma możliwości przejść ma emeryturę lub zwolnić się.

Jedną z osób, która wie o tym najlepiej jest Sam Jess Griffin z Indiany. Ma ona dosłownie małą armię w swoim domu. Z piątką dzieci pod jednym dachem w domu raczej ciężko o chwilę spokoju.

dziecko2

Jednak osobą, która z chęcią pomaga matce, a nawet uważa ją za swojego idola, jest druga najstarsza córka Sam, Lainie.

Niech dowodem na to będzie zdjęcie z zeszłorocznego Halloween, gdy siedmiolatka postanowiła przebrać się za swoją mamę.

Zamiast wybrać strój księżniczki, czy czarownicy, jak większość dziewczynek w jej wieku, Lainie chciała wyglądać, jak jej mama.

Po przejrzeniu zawartości szaf w domu, dziewczynka znalazła idealne przebranie na Halloween.

dziecko3

Wybrała różową bluzę i spodnie i wzięła dwie lalki. Jedną nosiła na rękach, a drugą przyczepiła sobie do nogi. Umalowała się, aby wyglądać, jak wycieńczona mama, a nawet stworzyła sztuczne wymiociny, którymi pokryła swoje ramię.

Gdy koleżanka zobaczyła zdjęcie Lainie w przebraniu, stwierdziła że musi się nim podzielić na Facebooku. Zdjęcie szybko rozeszło się po sieci.

dziecko4

Pomijając ciężką pracę, wymiociny, pieluchy i nieprzespane noce, bycie matką  jest warte każdej chwili.

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
378
Ha ha
Ha ha
34
Wow
Wow
65
Smutny
Smutny
50
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz