Home Inspirujące Naśmiewali się z jej obrzydliwych nóg. Później kobieta zrobiła coś, co zamknęło wszystkim usta.

Naśmiewali się z jej obrzydliwych nóg. Później kobieta zrobiła coś, co zamknęło wszystkim usta.

Osobiście uważam, że każdy tak samo zasługuje na miłość, niezależnie od wyglądu. Są jednak tacy ludzie, którzy czerpią przyjemność z patrzenia na innych z góry i wyszydzania ich.

Właśnie na takie osoby niedawno trafiła Jacqueline Adam. Miała jednak dla nich przygotowaną ripostę.

Kobieta długi czas walczyła z olbrzymią nadwagą. Ważyła ponad 220 kilogramów. Udało się jej jednak zmienić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. Teraz straciła ponad 150 kilogramów, co jest niezwykłym osiągnięciem.

nogi1

Kiedy szybko chudniesz, twoja skóra nie nadąża ze zmniejszaniem się do nowego rozmiaru i staje się luźna. To właśnie przytrafiło się Jacqueline. Gdy traciła na wadze, jej skóra stawała się coraz bardziej obwisła.

Na początku kobieta martwiła się tym, jak wygląda, a szczególnie jeśli chodzi o nogi. Postanowiła jednak, że nic jej nie zatrzyma i żyła dalej normalnie.

Po schudnięciu Jacqueline w końcu mogła ubrać strój kąpielowy po raz pierwszy od bardzo dawna.

Gdy wybrała się nad hotelowy basen, trafiła na niemiłe osoby. Para zaczęła ją wytykać i naśmiewać się z jej nóg.

Później Jacqueline napisała post na Instagramie i umieściła kilka zdjęć swoich kończyn z dopiskiem „Nie ważne co mówią inni. Nic nie szkodzi. Kochaj swoje ciało.”

Otrzymała ponad 30000 polubień i tony komentarzy.

Mam nadzieję, że ludzie, którzy się z niej naśmiewali, przeczytali to i zrozumieli, jak nieodpowiednie było takie zachowanie.

– „Gdy byłam niedawno na wakacjach w Meksyku, po raz pierwszy od dłuższego czasu założyłam strój kąpielowy.”

nogi2

– „Wahałam się, aby ściągnąć przykrycie i wejść do basenu, czy przejść się po plaży. Nadal czułam się, jak 200-kilowa dziewczyna. Wtedy stało się to.

Para siedząca przy basenie, zaczęła się ze mnie śmiać i wytykać mnie palcami, gdy tylko ściągnęłam zakrycie.”

nogi3

– „Co więc zrobiłam? Wzięłam głęboki oddech, uśmiechnęłam się i weszłam do basenu. Był to dla mnie ważny moment. Zmieniłam się.

Nie byłam już tą samą dziewczyną, co kiedyś. Tak, nadal mam mnóstwo wiszącej skóry i od czasu do czasu, czuję się niepewnie, i tak, czasami mogą się ze mnie naśmiewać.”

nogi4

– „Jeśli mam być szczera, dotknęło mnie to. Jednak nie mogłam pozwolić, aby ludzie wpływali tak na mnie już nigdy więcej.

Nie pozwolę, aby to, co inni sądzą o mnie powstrzymało mnie od życia swoim życiem.”

nogi5

– „Nie znają mnie. Nie wiedzą ile pracy włożyłam w zrzucenie tych kilogramów. Nie wiedzą, jak wracam do siebie po poważnych operacjach.

Nie mają prawa siedzieć, wytykać mnie palcami i śmiać ze mnie. Dlatego się uśmiechnęłam. ”

nogi6

– „Nieważne co mówią inni, albo czy próbują ściągnąć cię na dno. Tym co się liczy jest twoja reakcja. To, jak się ze sobą czujesz. Kochanie siebie takim, jakim się jest to ciężkie zadanie.”

nogi7

– „Inni mogą tego nie lubić. Nic nie szkodzi. Mam nadzieję, że kochasz siebie. Kochasz swoje ciało. Mam nadzieję, że nadal tak będzie, a ty będziesz się uśmiechać.”

nogi8

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
445
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
41
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz