Home Porady Jedna łyżka tego preparatu wystarczy, by uśmierzyć ból nerwu kulszowego.

Jedna łyżka tego preparatu wystarczy, by uśmierzyć ból nerwu kulszowego.

Jedna łyżka tego preparatu wystarczy, by uśmierzyć ból nerwu kulszowego.

Nerw kulszowy jest najdłuższym nerwem naszego ciała i przebiega od odcinka lędźwiowego pleców przez pośladki i nogi aż do stóp, a odpowiada m.in. za ruchomość dolnych kończyn.

Z uwagi na swoją funkcję jest jednym z najważniejszych nerwów w ludzkim ciele, a podrażniony może wywołać uczucie silnego, trudnego do wytrzymania bólu. Jeśli nie zadziała się odpowiednio szybko przeciwko takim objawom, ból może osiągnąć jeszcze większą skalę, co uniemożliwi jakikolwiek ruch.

Jeśli cierpisz z powodu bólu nerwu kulszowego, z pomocą przyjdzie Ci prezentowane poniżej naturalne lekarstwo. Szybko przynosi ulgę i jest bardzo łatwe w przygotowaniu. Nazywane jest mlekiem czosnkowym i choć nie brzmi smacznie, dzięki swoim właściwościom efektywnie likwiduje stan zapalny oraz uśmierza ból.

Składniki:

  • 5 ząbków czosnku
  • miód jako słodzik
  • szklanka mleka migdałowego lub ryżowego

Przygotowanie:

  1. Obierz czosnek.
  2. Zmiażdż go.
  3. Wymieszaj czosnek z mlekiem i miodem, aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

Stosowanie:

Mleko czosnkowe może być spożywane ciepłe lub zimne, należy go wypić od 200 do 250ml dziennie – podaną ilość warto podzielić na dwie mniejsze porcje. Należy pamiętać, że nie zastępuje ono żadnego z leków przepisanego przez lekarza prowadzącego.

Mleko czosnkowe zawiera witaminy A, B1, B2, B6, C oraz minerały takie jak potas, fosfor, mangan, wapń, zynk, selen, czy miedź, a także różne enzymy i antyoksydanty. Dzięki temu wspiera leczenie astmy, kaszlu, stłuszczenia wątroby oraz reguluje poziom cholesterolu i wzmacnia układ odpornościowy.

Mając na uwadze powyższe informację, będziesz gotowy stawić czoła bólowi nerwu kulszowego.

Życzymy zdrowia!

Źródło: genuinewell.com

Twoja reakcja?

Super
Super
151
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
53
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz