Home zwierzaki Kierownik sklepu miał dość widoku psów zamkniętych w samochodach na parkingu. Zaprojektował więc specjalny wózek.

Kierownik sklepu miał dość widoku psów zamkniętych w samochodach na parkingu. Zaprojektował więc specjalny wózek.

Zostawianie psa przed sklepem jest stresujące zarówno dla właściciela, jak i zwierzęcia.

Pierwszy martwi się, że psu coś się stanie albo ucieknie, drugi z kolei tęskni za panem i denerwuje się, że zostanie sam.

Takich sytuacji można uniknąć i udowodnił to Gianfranco Galantini, kierownik jednego ze sklepów sieci Unes, który wpadł na sposób ułatwienia życia właścicielom psów.

super1

Źródło: pixabay.com

Z jego inicjatywy zaprojektowano wózki przeznaczone do wożenia psów. W jednej części wózka jest miejsce na zakupy, a w drugiej dla czworonoga. Warto wspomnieć, że wózki są myte po każdym użyciu przez psa.

Mężczyzna stwierdził, że jego pomysł spotkał się z dużą życzliwością ze strony społeczeństwa. Psy nie muszą być zamykane w samochodzie albo moknąć na deszczu. Mogą spokojnie towarzyszyć właścicielom w trakcie zakupów.

super2

Źródło: milano.repubblica.it 

Jest to także ciekawe doświadczenie dla właścicieli psów. Teraz widzą, jak ważne jest poświęcanie czasu na wychowanie podopiecznego tak, aby zachowywał się grzecznie w miejscach publicznych. Pomysł Włocha niesie ze sobą same korzyści.

super3

Źródło: pixabay.com

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz