Home życie Jesteś zodiakalnym Strzelcem lub znasz kogoś kto jest? To sprawi, że szeroko się uśmiechniesz.
1.50K

Jesteś zodiakalnym Strzelcem lub znasz kogoś kto jest? To sprawi, że szeroko się uśmiechniesz.

Osoby, które urodziły się między 22. listopada a 21. grudnia nie bez powodu uważane są za wyjątkowo pozytywne i wesołe.

Strzelec jest jednym z nielicznych znaków zodiaku, który święcie wierzy w swoje zasady i potrafi walczyć o nie do upadłego. Co jeszcze wyróżnia Strzelca?

Ludzie spod tego znaku emanują pozytywną energią. Mają wyjątkowy talent do dostrzegania pozytywnych stron nawet najtrudniejszych spraw. Nie przejmują się problemami, uważając, że skoro same przyszły to i same pójdą. Ten znak zodiaku nie wpada raczej w depresję, bo nie dopuszcza do siebie czarnych myśli.

strzelec1

Dla Strzelca praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych. Z uśmiechem na ustach zdobywa to, o czym inni nawet nie marzą. Jego pozytywne nastawienie udziela się innym. Jeżeli coś mu się nie udaje, nie poddaje się. Do końca walczy o sukces.

strzelec2

Jego serce jest wyjątkowo pojemne. Strzelec kocha miłością czystą i uczciwą. Nie oszukuje i wkłada sporo wysiłku w to, aby jego bliscy czuli się bezpieczni, szczęśliwi i kochani. Z początku Strzelec może wydawać się nieco protekcjonalny i sprawiać wrażenie, że kocha rządzić. Wszystko jednak wynika z troski.

strzelec3

Przy tym, jak stały jest w uczuciach, zdumiewać może jego zamiłowanie do niespodzianek. Strzelec potrafi rano być w pracy, po południ pomyśleć, że skoro jest ładna pogoda, a jutro sobota to można pojechać nad morze i późną nocą spacerować po plaży. Kocha zaskakiwać rodzinę i przyjaciół, a uśmiech bliskich to dla niego najlepsza nagroda za kolejną niespodziankę.

strzelec4

Strzelec bywa często zmęczony, a to dlatego, że sporo bierze na swoje barki. Jest pracowity i nie lubi odmawiać pomocy. Poza tym dla niego rozwiązanie wielu spraw jest bardzo proste. Niemniej, jest bardzo wyczulony na ludzi, którzy chcieliby go wykorzystać albo wysysają jego energię.

strzelec5

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz