Home Porady Ta przyprawa wraz z olejem kokosowym wybiela zęby już po pierwszym użyciu.
17.06K

Ta przyprawa wraz z olejem kokosowym wybiela zęby już po pierwszym użyciu.

Zęby są wizytówką człowieka. Częsty uśmiech potrafi podbić czyjeś serce i jest jedną z pierwszych rzeczy jakie widzimy u drugiej osoby.

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdego z nas. Nasuwa się jednak pytanie, jak go uzyskać? W końcu codziennie pijemy kawę, herbatę, palimy papierosy… Na całe szczęście jest jednak sposób.

Aby uzyskać piękny, biały uśmiech nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na różne „wybielacze” i zabiegi i dentysty. Wszystkie trzy składniki, których będziesz potrzebować, najprawdopodobniej kupisz w każdym sklepie.

Składniki

  • sproszkowany korzeń kurkumy
  • olej kokosowy
  • olejek z mięty pieprzowej

Sposób przygotowania

Wymieszaj łyżeczkę kurkumy w proszku, łyżeczkę oleju kokosowego i kilka kropli olejku z mięty pieprzowej, tworząc w ten sposób pastę. Nałóż ją na szczoteczkę i umyj zęby tak, jak zawsze.

zeby1

Dzięki tej naturalnej mieszance efekty zobaczysz bardzo szybko.

zeby2

Jak to działa?

Kurkuma od wieków jest ważnym środkiem leczniczym. Nie tylko wybiela zęby, ale ma także działanie przeciwzapalne, łagodzi obrzęki jamy ustnej i zębów, a także polepsza krążenie w dziąsłach.

Choć kurkuma ma żółty kolor, jej regularne stosowanie wybiela zęby. Do tego olej kokosowy pomaga w walce z próchnicą, gdyż neutralizuje bakterie w jamie ustnej. Olejek miętowy ma działanie antybakteryjne i pomaga w zwalczaniu nieświeżego oddechu.

Twoja reakcja?

Super
Super
75
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
30
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz