Home Niesamowite Przynieś sobie ulgę w bólu naciskając odpowiednie miejsca na dłoni – nie wierzyłem dopóki nie spróbowałem!

Przynieś sobie ulgę w bólu naciskając odpowiednie miejsca na dłoni – nie wierzyłem dopóki nie spróbowałem!

Przynieś sobie ulgę w bólu naciskając odpowiednie miejsca na dłoni – nie wierzyłem dopóki nie spróbowałem!

Postęp medycyny sprawił, że niemal każdy ból można zwalczyć lekarstwami, lecz ich częste stosowanie może prowadzić do uzależnień.

Akupunktura i akupresura są technikami, dzięki którym możemy uśmierzać ból bez ryzyka wystąpienia efektów ubocznych, na które narażeni jesteśmy podczas stosowania leków. Środki przeciwbólowe bywają niezbędne i celem artykułu nie jest negowanie ich skuteczności – pragniemy jedynie zwrócić uwagę na inne, alternatywne metody radzenia sobie z bólem.

Refleksologia jest sposobem leczenia wywodzącym się z medycyny niekonwencjonalnej i polega na wywieraniu nacisku na odpowiednie miejsca na ciele, dzięki czemu zwalcza się konkretne problemy zdrowotne. Dłonie zawierają bardzo dużo punktów, za pomocą których można wpłynąć na nasze ciało. Wystarczy jedynie sześć sekund, trzy sekundy przerwy i kilka powtórek, by uruchomić szereg korzystnych procesów.

Dr. Oz, będący zwolennikiem tej techniki, twierdzi, że jest to niesamowity sposób na uzdrawianie ciała. Zaprosił do swojego programu specjalistkę w tej dziedzinie, by wyjaśniła w jaki sposób można radzić sobie z wieloma problemami. Deborah Flanagan zaprosiła nawet przed kamerę kilku ochotników, którzy opisywali co czują w trakcie eksperymentu. Część z nich cierpiała z powodu zatkanych zatok, zaparć, zmęczenia, bezsenności, obniżonego libido i bólu pleców.

Poniższe wideo prezentuje efekt, jaki można osiągnąć dzięki akupresurze.

Źródło: justherbalmedicine.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz