Home życie W trakcie, gdy odśnieżał auto, w środku czekała na niego żona i dzieci. Doszło do strasznej tragedii…
20.46K

W trakcie, gdy odśnieżał auto, w środku czekała na niego żona i dzieci. Doszło do strasznej tragedii…

Zima wiąże się z porannym skrobaniem szyb w aucie i odśnieżaniem. Jak się okazuje, to ostatnie może mieć straszne konsekwencje.

Oczywiści tylko wtedy, gdy nie zdajemy sobie sprawy z tego jak niebezpieczne jest zapomnienie o udrożnieniu rury wydechowej. Niestety, przekonała się o tym pewna rodzina z New Jersey.

Podczas, gdy ojciec zajmował się odśnieżaniem samochodu, jego żona i dzieci wsiedli do środka, aby nie marznąć. Ta pozornie błaha decyzja kosztowała ich życie.

ods1

Źródło: pixabay.com

Sasha Lynn Rosa włączyła silniki, aby w środku było cieplej. Nie wiedziała, że rura wydechowa jest zatkana grubą warstwą śniegu. Doszło do zatrucia oparami benzyny. Niestety, mąż Sashy zajrzał do środka dopiero po odśnieżeniu auta, czyli jakieś 20 minut później.

Zobaczył nieprzytomną żonę i rocznego synka. Obydwoje zmarli. Trzyletnia córka trafiła w ciężkim stanie do szpitala, gdzie lekarze starają się ją uratować.

ods2

Pamiętajmy, że tlenek węgla nie bez powodu zyskał sobie miano cichego zabójcy. Jest bezwonny, bezsmakowy i bezbarwny. Za to może zabić w kilka minut. Dla bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich zawsze sprawdzajmy, czy rura wydechowa nie jest zatkana przez śnieg.

ods3

Źródło: nypost.com

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
174
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz