Home ludzie „Najpiękniejsze bliźniaczki świata” urodziły się w 2010 roku. Zobacz, jak wyglądają teraz.
46.84K

„Najpiękniejsze bliźniaczki świata” urodziły się w 2010 roku. Zobacz, jak wyglądają teraz.

Wiadomość o ciąży jest zazwyczaj dobrą wiadomością dla przyszłych rodziców. Jeśli jeszcze dowiesz się, że spodziewacie się bliźniaków, oznacza to podwójne szczęście.

Leah Rose i Ava Marie urodziły się 7. lipca 2010 roku w Kalifornii. Nie minęło dużo czasu, gdy mama, Jaqi zaczęła dostrzegać, jak piękne są jej córki.

Zanim skończyły pół roku, otrzymały pierwszą propozycję pracy w modelingu. Jednak matka trójki dzieci zorientowała się, jak ciężko byłoby zajmować się trzema pociechami i dodatkowo zleceniami modelingowymi, więc odrzucała wszystkie oferty jakie napływały.

Gdy bliźniaczki skończyły 7 lat, Jaqi pomyślała, że jest to znak (7.7.2017). Wrzuciła zdjęcie swoich córek na instagrama, ale nie miała zielonego pojęcia, jak popularna stała się fotografia.

bliz1

Źródło: facebook.com

Z dnia na dzień dziewczynki stały się gwiazdami i wiele agencji chciało podpisywać z nimi kontrakty. Wtedy też siostry, które zawsze uwielbiały być w centrum uwagi bardzo chciały spróbować swoich sił jako modelki, a ich mama poparła ten pomysł.

Z każdym kolejnym dniem ich konto na Instagramie zyskiwało coraz więcej obserwujących.

bliz2

Źródło: facebook.com

Ludzie z całego świata podziwiali ich urodę, a niektórzy nawet określali je mianem „najpiękniejszych bliźniaczek na świecie”.

Prawie każdy agent z jakim kontaktowała się matka chciał spotkać dziewczynki. W ciągu zaledwie kilku miesięcy konto na Instagramie urosło z 15000 obserwujących aż do 150,000. Obecnie jest ich ponad 250,000.

bliz3

Źródło: facebook.com

Obecnie dziewczynki mają kontrakty z dwoma agencjami modelingowymi i nawet ich starszy brat ma własnego agenta.

Podpisały także kilka kontraktów dla różnych marek odzieżowych dla dzieci.

Teraz cała rodzina jest zaangażowana w ich karierę. Ich rodzice rzucili swoje dotychczasowe prace i podróżują z córkami w różne miejsca na świecie.

Oczywiście, dzieci nigdy nie powinny być zmuszane do pracy, ale dopóki czerpią z tego przyjemność nie widzimy żadnego problemu, aby zajmowały się modelingiem.

bliz4

Źródło: facebook.com

Mimo iż prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza, musimy przyznać, że Ava i Leah są naprawdę pięknymi dziewczynkami.

Twoja reakcja?

Super
Super
876
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
101
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
31

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz