Home ludzie Przyczyna śmierci tego mężczyzny jest przerażająca. Lekarze nie chcieli wierzyć w jego wyjaśnienia.

Przyczyna śmierci tego mężczyzny jest przerażająca. Lekarze nie chcieli wierzyć w jego wyjaśnienia.

W 2013 roku mężczyzna nagle stracił przytomność po tym, jak wyszedł z siłowni, gdzie pracował. Został przetransportowany do szpitala, a jego stan był ciężki. Udało mu się jednak wyjść z kryzysu. Jednak zaledwie po dwóch latach, w 2015, jego życie znowu zaczęło wisieć na włosku.

zgon7

Dean zerwał z dziewczyną i przez chwilę był nawet bezdomny. W końcu dała o sobie znać również choroba. Lekarze nie dawali mu więcej niż trzy tygodnie życia. Guz urósł do takich rozmiarów, że nie było dla niego już żadnych szans.

Dean zmarł w lipcu 2015 roku.

Lisa Hashami, która przeprowadzała sekcję zwłok, stwierdziła że śmierć kulturysty spowodowana była przyjmowaniem sterydów.

– „Najbardziej prawdopodobną przyczyną raka wątroby było w tym przypadku stosowanie sterydów” – powiedziała doktor Hashami.

zgon8

Pod koniec życia mężczyzna opowiedział swoją historię na stronie na Facebooku „Dean’s Journey”. Jego dziewczyna pomagał mu ją prowadzić.

– „Jestem pewna, że gdziekolwiek teraz się znajduje, jest wolny, szczęśliwy i ma się dobrze” – powiedziała Charlotte, jego dziewczyna.

zgon9

Niezależnie jaka była przyczyna raka, nikt nie powinien tak cierpieć. Dean był bardzo waleczny i dlatego nie poddawał się do samego końca. Niech jego historia będzie inspiracją dla innych.

Ta historia pokazuje również, ja wielkim niebezpieczeństwem są sterydy anaboliczne. Nie powinniśmy tego ignorować.

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
24
Smutny
Smutny
317
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz