Home ludzie Bloger nie chce być leczony sprzętem zakupionym przez WOŚP i grozi lekarzom.
16.87K

Bloger nie chce być leczony sprzętem zakupionym przez WOŚP i grozi lekarzom.

Piotr Wielgucki, który znany jest w Internecie pod pseudonimem Matka Kurka zamieścił na swoim Twitterze oświadczenie.

Stwierdza w nim, że nie wyraża zgody na leczenie sprzętem zakupionym przez WOŚP. Bloger jest znany z postów, w których mocno krytykuje Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

wosp1

– „Ja niżej podpisany, w pełni świadomy swoich słów i czynów uroczyście oświadczam, że kategorycznie nie wyrażam zgody, aby moje ewentualne leczenie było realizowane za pomocą sprzętu WOŚP! Wobec lekarzy, którzy się nie zastosują do mojej woli, wyciągnę konsekwencje prawne” – takie oświadczenie pojawiło się na twitterowym koncie Kontrowersje.net, należącym do Piotra Wielguckiego, znanego jako bloger Matka Kurka.

Do podpisywania podobnych oświadczeń namawiali przeciwników akcji zwolennicy WOŚP w trakcie internetowych dyskusji. Takiej postawy nie pochwala jednak Jerzy Owsiak, który twierdzi, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla każdego.

Matka Kurka zasłynął z publikacji negatywnych artykułów na temat WOŚP i Jurka Owsiaka. Został ukarany przez sąd karą grzywny, m.in. za nazwanie Owsiaka „cmentarną hieną” i „królem żebraków”. Wielgucki sugerował także, że lider fundacji poleciał do Nowego Jorku korzystając z biletów przekazanych na WOŚP. Te oskarżenia okazały się nieprawdą, sąd orzekł więc, że bloger musi zapłacić zadośćuczynienie.

Owsiak nie pozostał mu dłużny, nazywając go „nierobem” i zasugerował, że ukrywa on swoje zarobki. Sąd skazał lidera WOŚP na karę grzywny, która jednak została warunkowo umorzona.

wosp2

Twoja reakcja?

Super
Super
87
Ha ha
Ha ha
403
Wow
Wow
19
Smutny
Smutny
27
Zły
Zły
241

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz