Home Porady Usuń haluksy w naturalny sposób. Lekarze o tym nie mówią!

Usuń haluksy w naturalny sposób. Lekarze o tym nie mówią!

Usuń haluksy w naturalny sposób. Lekarze o tym nie mówią!

Choć haluksy nie zawsze wywołują ból, mają wielki wpływ na jakość życia – wyglądają nieatrakcyjnie i wymuszają noszenie obuwia, które nie do końca może się podobać.

Można je leczyć chirurgicznie, lecz jeśli nie jesteś fanem skalpela mamy dla Ciebie idealne, naturalne lekarstwo, dzięki któremu pozbędziesz się ich bezboleśnie i szybko. Dzięki niemu usuniesz wytrącającą się sól z organizmu, a to przywróci Twoim stopom pierwotny stan.

Herbata z liści laurowych

Dodaj łyżkę stołową pokruszonych liści laurowych do trzystu mililitrów wody i gotuj ją przez pięć minut, a po upływie wskazanego czasu przelej napój do termosu, i pozostaw go na noc. Rano odcedź preparat i pij go w ciągu dnia małymi łyczkami – to istotne, by nie spożyć go w całości za jednym razem. Preparat należy stosować przez siedem dni, lecz powinien być on zawsze świeży. Po tygodniu należy powtórzyć całą procedurę.

W rezultacie będziesz częściej oddawać mocz, co będzie wskazywało na rozpuszczanie soli w organizmie. Po dziesięciu dniach stosowania preparatu zauważysz widoczne różnice – będziesz czuć się znacznie lepiej, a ból powinien ustąpić. Spożywanie napoju przez okres dwóch miesięcy sprawi, że haluksy znacząco zmaleją lub kompletnie znikną.

Źródło: nativewell.me

Twoja reakcja?

Super
Super
124
Ha ha
Ha ha
180
Wow
Wow
81
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
46

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz