Home ludzie Czterolatka myślała, że ma na imię „Idiotka”. Rodzice mówili do niej tylko w ten sposób.

Czterolatka myślała, że ma na imię „Idiotka”. Rodzice mówili do niej tylko w ten sposób.

Takie sprawy nigdy nie są proste do rozwiązania. Nawet jeśli opiekunowie dziecka trafią do więzienia, to krzywda jaką wyrządzili maluchowi zostanie z nim na całe życie.

Małe dziecko powinno spędzać dzieciństwo na zabawie i wygłupach. Niestety, zamiast tego, ta 4-letnia dziewczynka doświadczyła bólu i głodu. Mimo swojego młodego wieku, bardzo dobrze wiedziała, że to, co robią opiekunowie jest złe. Wiedziała, że musi komuś o tym powiedzieć.

idiotka1Źródło: facebook.com

Dziewczynka z Hot Springs w Arkansas zeznała, że mama i jej partner przywiązują ją do krzesła lub łóżka i biją. Policja zauważyła, że na małych rączkach widnieją siniaki i zadrapania. Zdarza się, że tak małe dzieci mogą się wywrócić na podwórku, ale funkcjonariusze byli pewni, że dziewczynka została skrzywdzona przez swoich rodziców. Wszystko stało się niemal pewne, kiedy maleństwo przedstawiło się policji imieniem “Idiotka”.

Po przeprowadzonych badaniach odkryto, że na ciele dziecka znajdują się siniaki oraz blizny od wiązania. 

idiotka2

Źródło: hotsr.com

30-letnia matka szóstki dzieci, Jennifer Denen i jej starszy o 17 lat chłopak, Clarence Reed zostali zatrzymani pod zarzutem znęcania się nad dzieckiem. W trakcie przesłuchania matka dziewczynki zeznała, że jej partner kilka razy uderzył małą.

Kobieta twierdzi też, że nie zauważyła, aby jej dziecko kiedykolwiek źle się czuło, dlatego też nie szukała pomocy medycznej. 47-latek zeznał, że uderzył 4-latkę drewnianym kijem i przywiązywał ją do różnych mebli, bo ta wspinała się po komodach w mieszkaniu.

Mężczyzna uważa, że w nazywaniu dziecka „Idiotką” nie ma nic złego i zrobił to tylko kilka razy w żartach.

Jennifer i Clarence usłyszeli zarzut znęcania się nad dzieckiem oraz zagrożenia życia i zdrowa. Jeśli zostaną skazani za powyższe czyny, w więzieniu spędzą 32 lata. Czwórka dzieci zamieszkała z biologicznym ojcem, który jest byłym partnerem 30-latki. Reed nie jest ojcem 4-latki oraz jej młodszej siostry, dlatego też dzieci trafiły do ośrodka opiekuńczego.

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
159
Zły
Zły
74

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz