Home Poruszające Piotr Żyła zostawił swoją rodzinę dla kochanki? Przeczytaj ten dramatyczny wpis jego żony!

Piotr Żyła zostawił swoją rodzinę dla kochanki? Przeczytaj ten dramatyczny wpis jego żony!

Piotr Żyła zostawił swoją rodzinę dla kochanki? Przeczytaj ten dramatyczny wpis jego żony!

Do tego czasu, Piotr Żyła (31 l.) uważany był za człowieka skromnego, oddanego rodzinie. Wizerunek ten może niestety szybko zostać zniszczony po wpisie, który opublikowała jego żona.

 

Piotr Żyła wrócił z zupełnie nieudanych igrzysk w Pjongczangu. Na lotnisku zabrakło jednak jego żony Justyny wraz z dziećmi. Wszyscy zdumieni byli faktem, dlaczego nie przywitała ona męża.

22 lutego w nocy, Justyna dodała szokujący wpisy wyjaśniający przyczynę tej sytuacji:

„Tak mi wszyscy odradzali… więc usunęłam wcześniejszy post, tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać” – napisała we wpisie, którego następnie usunęła.

Do wpisu dodane były hasztagi: #Cudowny chłopak, #mąż na medal, #chciałam być dla Ciebie najważniejsza, #powiedz mi dlaczego ona jest lepsza, #po co kłamać, #jeszcze wczoraj mówiłeś inaczej, #szczęścia życzy Ci żona i dzieci, #powodzenia, #i nie opuszczę Cię aż do śmierci, #przysięgało się, #a się nie pamięta.

Justyna i Piotr są małżeństwem od 2006 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: Jakuba (11 l.) i Karoliny (6 l.). Jeśli to co napisała jego żona jest prawdą, to sytuacja rodzinna Piotra wygląda na naprawdę dramatyczną. Sam zainteresowany nie chce komentować tej sprawy i słów żony.

00077KYOSB72PF1U-C122-F4

Źródło: /Kurnikowski /AKPA

00077KYQ0NBKWWUJ-C122-F4

Źródło: /Jan Bielecki /East News

5a927cbac4653_p

Źródło: Instagram/JustynaŻyła

5a927cbd5d431_p

Źródło: Instagram/JustynaŻyła

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
63
Smutny
Smutny
253
Zły
Zły
136

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz