Home jedzenie „Chyba jej się sufit na łeb spi**dolił!” Tyle kosztują pączki Magdy Gessler…

„Chyba jej się sufit na łeb spi**dolił!” Tyle kosztują pączki Magdy Gessler…

Internauci nie dowierzają i pytają czy słynnej restauratorce przypadkiem nie spadł sufit na głowę. Ceny pączków u Magdy Gessler zwalają z nóg.

paczki1

Co roku w tłusty czwartek Polaków ogarnia pączkowy szał. W ten dzień bezkarnie możemy obżerać się niezdrowymi przekąskami, więc tradycją stało się, iż Polacy pochłaniają ogromne ilości pączków. Statystycznie w ten dzień jemy po więcej niż dwa pączki.

Okazuje się, że najdroższe pączki w Warszawie kupimy u Magdy Gessler.

Za jednego pączka z nadzieniem różanym restauratorka życzy sobie… 8 zł! Te z nadzieniem malinowym kosztują aż 9 zł za sztukę.

paczki2

Ceny dosłownie zwalają z nóg, a mimo to pączki Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością. Większość z nas decyduje się jednak na tańsze odpowiedniki. W sklepach sieci Biedronka na przykład za jednego pączka zapłacimy 38 groszy.

– „Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Chyba jej się sufit na łeb spier*olił. Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze” – pisze sfrustrowany pan Karol.

Nie każdy jednak podziela to zdanie:

– „Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu” – ripostuje pani Oliwia.

A Wy co sądzicie na ten temat?

paczki3

Twoja reakcja?

Super
Super
230
Ha ha
Ha ha
665
Wow
Wow
219
Smutny
Smutny
106
Zły
Zły
318

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz