Home ludzie Brutalnie pobił żonę, a następnie zrobił jej zdjęcia żeby pochwalić się kolegom. Niedługo potem kobieta zmarła.

Brutalnie pobił żonę, a następnie zrobił jej zdjęcia żeby pochwalić się kolegom. Niedługo potem kobieta zmarła.

Nie widać dokładnie jej twarzy. Siedzi na kanapie. Cała jest tak posiniaczona, że ciężko ocenić, która część ciała wygląda najgorzej. Ma siniaki na udach, kolanach, rękach, pod okiem rośnie krwiak…

Aż ciężko uwierzyć, że coś takiego mogło się naprawdę wydarzyć.

zona1

Kobieta na zdjęciu to Anastasia Ovsiannikova. Oprawcą jest jej mąż – Maxim Gribanov. Oboje pochodzą z Lebedyan na zachodzie Rosji. Okazało się, że takie katusze mąż zapewnił swojej żonie po tym, jak powiedziała mu, że chce od niego odejść.

Po brutalnym kopaniu i biciu kobiety, które trwało kilka godzin, oprawca zrobił jej zdjęcie po to, aby pochwalić się swoim kolegom władzą i kontrolą nad bezbronną Anastasią.

zona2

28-latka zadzwoniła na pogotowie i trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami, krwotokami wewnętrznymi i złamanymi kośćmi. Niedługo później Anastasia zapadła w śpiączkę, z której już się nie obudziła. Zmarła po sześciu dniach.

Według przyjaciół i rodziny Anastasia chciała zdobyć się na odwagę, aby opuścić Gribanova. Cały czas jednak twierdziła, że jest zbyt przerażona i boi się tego, co mężczyzna może zrobić.

zona3

Maxim szybko trafił w ręce policji. Yulia Kuznetzova, rzeczniczka policji, przyznała w rozmowie z mediami:

– „Na początku mężczyzna został oskarżony o napaść na żonę, co spowodowało rozliczne uszkodzenia ciała. Po tym, jak zmarła, zarzuty się zmieniły. Podejrzany powiedział, że jest tylko częściowo winny. Przyznał, że miał swoje powody, by tak potraktować żonę”.

O tych „powodach” jednak już za wiele nie wspomina. Wyjaśniają to przyjaciele kobiety, którzy mówią, iż Anastasia chciała odejść od męża. 28-latka poznała innego mężczyznę i stopniowo zbierała się na odwagę, aby wnieść do sądu sprawę o rozwód. Maxim znęcał się nad nią przez lata.

zona4

– „Była zabawną, pełną nadziei kobietą, ale ten mężczyzna zniszczył jej życie. Powinien być potraktowany tak, jak on potraktował swoją żonę” – powiedział jeden ze znajomych zmarłej.

Za swój czyn Gribanov pójdzie do więzienia na 15 lat.

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
169
Zły
Zły
195

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz