Home ludzie Afera na całą Polskę. Ksiądz o Magdzie Gessler: „Jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć”.
2.44K

Afera na całą Polskę. Ksiądz o Magdzie Gessler: „Jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć”.

To jedna z najgłośniejszych afer ostatnich miesięcy. Magda Gessler została zbesztana przez księdza, który uważa, że ta ma poważne problemy ze sobą i jest… niewyżyta seksualnie.

gessler1

Ksiądz odniósł się do tego, co Magda Gessler powiedziała w programie „Sexy kuchnia”. Odcinek ten wywołał dosyć spore kontrowersje.

– „Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora. Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka” – powiedziała Magda Gessler w programie „Sexy Kuchnia”

Na kontrowersyjną wypowiedź restauratorki zareagował ks. Ryszard Halwa, który prowadzi poradnię im. Jana Pawła II. Znany jest także ze swoich aktywnych działań w ruchach pro-life.

– „Magda Gessler jest niewyżyta seksualnie, powinna się leczyć” – powiedział duchowny.

Ksiądz pełni także funkcję redaktora naczelnego pisma „Moja rodzina” i serwisu prawy.pl. Duchowny wyraził swoją opinię, nie pozostawiając na Magdzie Gessler suchej nitki. Zasugerował także co powinna zrobić.

– „Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic.”

gessler2

– „Ta wypowiedź obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie (nie wiem, czy ma męża). Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą (…) Zakonnicy, zakonnice też są osobami seksualnymi i też w ich życiu jest dynamika seksualna, każdy ma swoją seksualność, ale ona przenosi się na inne rzeczy. Zakonnica nie koncentruje się na samej sobie, a na pracy, modlitwie, różnych aktywnościach i nie ma potrzeby się zaspokajać marchewką, jak się pani Magdzie wydaje. Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy” – dodał duchowny.

Czy doczekamy się odpowiedzi Magdy Gessler?

gessler3

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz