Home Poruszające Ta psina miała być przykuta do łańcucha przez dwa lata, gdy jej właściciel przebywał w więzieniu. Wszystko zmieniło się, gdy do zwierzaka zbliżył się obcy człowiek.

Ta psina miała być przykuta do łańcucha przez dwa lata, gdy jej właściciel przebywał w więzieniu. Wszystko zmieniło się, gdy do zwierzaka zbliżył się obcy człowiek.

Walka z okrucieństwem wobec zwierząt jest jak walka z wiatrakami. Co chwile dowiadujemy się o sytuacjach, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Tym razem nie chodzi o znęcanie się nad zwierzętami, ale o wielką bezmyślność i brak empatii zarówno ze strony właściciela, sąsiadów, jak i policji. Na szczęście, ta historia ma szczęśliwe zakończenie, jednak ile jest psów, które znajdują się w podobnej sytuacji co Violet?

NMDOG to organizacja, która pomaga zwierzętom w Nowym Meksyku. Tamtejsze prawo nie przejmuje się zbytnio losem zwierząt, dlatego gdy właściciel Violet trafił do więzienia na dwa lata, nikt nie zainteresował się psem. Violet była przykuta do budy łańcuchem i nie miała szans na zdobycie pożywienia.

pies1

Źródło: facebook.com

Suczka była skazana na śmierć i na pewno nie przeżyłaby dłużej niż kilka tygodni. Na szczęście zlitował się nad nią jeden z sąsiadów, który zadzwonił po wspomnianą organizację.

pies2

Źródło: facebook.com

Violet okazała się być kochaną i spragnioną czułości suczką. Jej leczenie trwało kilkanaście dni, jednak jak zobaczycie poniżej, warto było starać się przywrócić ją do życia.

pies3

Źródło: facebook.com

Violet jest radosna i pełna energii. Teraz do szczęścia brakuje jej jedynie kochającej rodziny. Liczymy na to, że zostanie szybko adoptowana.

pies4

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
16
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz