Home zdrowie Zaczęły boleć ją plecy, a później jej ciało zaczęło poruszać się bez jej woli. Powód jest zdumiewający. To może spotkać każdego z nas.

Zaczęły boleć ją plecy, a później jej ciało zaczęło poruszać się bez jej woli. Powód jest zdumiewający. To może spotkać każdego z nas.

Koszmar 28-letniej Celeste Clanyc zaczął się wiele miesięcy temu. Kobieta zawsze była w dobrej formie, a nagle zaczęła mieć problemy z najprostszymi czynnościami. Szybko się męczyła i bolały ją plecy.

Z czasem Celeste miała dreszcze, niekontrolowane skurcze mięśni, a nawet zaniki pamięci. Przerażona chodziła od lekarza do lekarza, ale jedni ignorowali jej objawy, uznając, że jest hipochondryczką, a inni nie byli w stanie jej pomóc, chociaż jak się okazało przyczyna była banalna, a jednocześnie bardzo niebezpieczna.

Lekarze nie chcieli wierzyć kobiecie, więc ta w desperacji postanowiła nagrywać ataki choroby (poniżej będziecie mogli obejrzeć taki film). Kiedy Celeste miała już wystarczającą ilość dowodów, jeden z lekarzy w końcu doszedł do tego na jakie badania ją wysłać.

bor1

Z silnym bólem, który nieprzerwanie trwał od 4 godzin, kobieta trafiła na ostry dyżur. Tam stwierdzono, że choruje na boreliozę.

bor2

Celeste cierpiała na niezliczoną ilość objawów: szumy uszne, tracenie słuchu, ciągły ból mięśni, skurcze mięśni, uczucie zmieszania, czasowa zdolność utraty mowy… Borelioza ma straszny wpływ na cały organizm człowieka, ale w przypadku Celeste coś pomogło jej wygrać z chorobą!

bor3

Kobieta zaczęła brać antybiotyki, a już kilka tygodni później stało się coś niesamowitego. Objawy zniknęły. Borelioza to choroba, którą ciężko wyleczyć i lekarze nie potrafili wskazać innego wytłumaczenia, niż to, że Celeste zaszła w ciążę. Wyglądało na to, że dzięki temu organizm zwalczył chorobę.

bor4

Gdy kobieta zaszła w ciążę, wszystkie objawy, które dokuczały jej od dwóch lat zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

bor5

Lekarze ostrzegają, że w tym roku czeka nas prawdziwy wysyp kleszczy. Pamiętajcie, aby zachować ostrożność.

Twoja reakcja?

Super
Super
133
Ha ha
Ha ha
14
Wow
Wow
54
Smutny
Smutny
73
Zły
Zły
36

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz