Home Poruszające Ciężarna jamniczka skrywała niezwykły sekret. Wyjawiła go dopiero po porodzie. Nikt się tego nie spodziewał.

Ciężarna jamniczka skrywała niezwykły sekret. Wyjawiła go dopiero po porodzie. Nikt się tego nie spodziewał.

Co jakiś czas poznajemy historie, które pozostają długo w pamięci. Ta łamie serca i nasuwa pytanie co zrobić, aby uświadomić ludziom, że zwierze to nie przedmiot?

Oto jamniczka imieniem Maria. Przez większość swojego życia spotykało ją na zmianę okrucieństwo i zaniedbanie. Przez kilka miesięcy miała sparaliżowane tylne łapy. Mimo tego stanu, jej właściciele postanowili zmusić ją do zajścia w ciążę.

jamnik1

Schorzenia kręgosłupa i łap są typowe u jamników, bo mają taką, a nie inną budowę ciała. Możemy tylko przypuszczać, jak mało znaczyła dla swoich właścicieli Maria, skoro doprowadzili ją do stanu, w którym nie mogła chodzić. Kiedy dowiedzieli się, że pies będzie musiał zostać poddany drogiemu zabiegowi cesarskiego cięcia, zamiast zapłacić, porzucili suczkę.

Na szczęście nie każdy człowiek ma serce z kamienia. Bezdomną, sparaliżowaną, ciężarną suczkę uratowali wolontariusze z organizacji Friends of Emma w Teksasie.

jamnik2

Pierwsza wizyta u weterynarza wykazała, że psina cierpi na anemię i wiele różnych infekcji, które spowodowane były potężnym zapchleniem. Suczka była także w stanie traumy i niezwykle przerażona.

jamnik3

Ta historia ma jednak szczęśliwe zakończenie. Szczeniaczki znalazły nowy dom, a suczka po kilku miesiącach terapii znowu nauczyła się ufać ludziom. Stało się także coś przełomowego. Jamniczka znów może chodzić! Zobaczcie sami:

Twoja reakcja?

Super
Super
259
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
64
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz