Home Poruszające Ten mężczyzna jakby nigdy nic wrzucił do śmietnika szczeniaka zamkniętego w reklamówce. Pieska na szczęście udało się uratować.

Ten mężczyzna jakby nigdy nic wrzucił do śmietnika szczeniaka zamkniętego w reklamówce. Pieska na szczęście udało się uratować.

Ten mężczyzna jakby nigdy nic wrzucił do śmietnika szczeniaka zamkniętego w reklamówce. Pieska na szczęście udało się uratować.

Takie sytuacje są bulwersujące za każdym razem, ale na szczęście nie pozostają bez echa. Głogowska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn.

4 lutego 2018 roku około godziny 16:20 na Alei Wolności chcieli w bestialski sposób zabić szczeniaka.

Piesek został wrzucony przez jednego z mężczyzn do kosza na śmieci. Znajdował się w mocno zawiązanej reklamówce, bez dopływu powietrza. Czekała go straszna śmierć. Na szczęście ze sklepu obok wyszła para, która zauważyła, że w koszu coś zaczęło się ruszać. Przy pomocy nożyczek pożyczonych od sklepikarza, uwolnili szczeniaka.

Policja uznała, że działanie mężczyzn było szczególnie okrutne. Udostępniono nagranie z monitoringu, a rzeczniki prasowy jednostki, podinsp. Bogdan Kalata prosi wszystkich o pomoc w ustaleniu, kim są i gdzie mogą przebywać mężczyźni. Oto oni:

A to szczeniak, którego chcieli skrzywdzić. Na szczęście psiak ma się dobrze i już trafił do nowych właścicieli. Teraz pora, by ci, którzy chcieli go zabić, ponieśli karę.

Udostępnijcie ten wpis. Może ktoś z Waszych znajomych kojarzy tę dwójkę?

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz